Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит Додатоци

123.84 -11 % DEN 110.00

Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит ДодатоциПроизводство : Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит ДодатоциРеден Број : ts00170Големина на : како сликаТежина : како слика

мулти боја Custome Кристал Морска Желка Стигнале Значка Ролна/ ID Значка Носителот / Brooch / Pendant / Репортажите

DEN 15976.80

мулти боја custome Кристал Морска Желка Стигнале Значка Ролна / ID Значка Носителот / Brooch / Pendant / Репортажите Pendant Големина : 3540mmЗа повеќе детали информации ,ве молиме слободно контактирајте ме !

Timlee X292 Цртан Филм Симпатична Облак Остава Нежен Метал Brooch Иглички Трговија На Големо

47.52 -12 % DEN 42.00

Нови еднорог симпатична broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...

JUJIE Кристал Цвет Brooch Иглички Булчински Свадба Јака Гроздобер Растенијата Brooch Партија Накит Жени

287.04 -28 % DEN 207.00

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно...

50 компјутери/многу бесплатен превозот Гроздобер стил зелена кристал жаба со лист од животинско Brooch иглички

DEN 9115.20

55мм Австралија кристал жаба brooch иглички 1)Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бои и стилови се на располагање 4) Moq : 100 компјутери, но мали ред и мешани објекти се достапни 5) Брзо производство како ние сами во нашата фабрика 6)Ние може да се направи примероци и производ според клиенти requiry реалната слика шоуПред видитеПчела големина : 50 mm На задната Ги видите другите топла продажба на објекти : Пакување и испорака : Пакување тип : 100 парчиња / многу пакет метод : opp торби и картон време на Испорака : 5 7days Испорака метод : од воздух, од страна на морето и од експрес(UPSот,DHL,EMS,FEDEX,итн) информациите на Компанијата : Нашите сопствени factoy и profactional тимот : други услуга : прилагодено услуга: Ние прифаќаме сопствени направени привезоци,брошеви,батон и слично,ни ги испратите вашите дизајни,и ние ќе ви овозможат совршено производ назад до тебе...

новите емајл насликани високо-одделение природните слатководни бисер брошеви пеперутка двојно џемпер синџир со женски алишта

1824.00 -20 % DEN 1459.00

легура electroplating злато вистински platinum увоз дијамант / опал highgrade школка бисер има природните слатководни бисериден / Големинаpin висока about Wide 2.6 см, тежи околу 5.0 cmg 10 злато / злато Bai Tianran слатководни бисери

Нилски коњ Брошеви Pin за машки Одговараат на Нови Пристигне Долг Стап Lapel Pin Унисекс Накит Додаток Со Кутија

575.52 -11 % DEN 512.00

Опис : Бренд : HAWSONБрој На Модел : 51105Боја : Како На СликатаГолемина : Pin : 76 mm / c :15 *30 mmТежина : 13.4 gПакување : Еден компјутер спакувани во кутија,.Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Детали Покажуваат : Примена : За Да Примате Адреса : 1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.За Превозот : За Услугата : 1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Алида се изречни или да ни email.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.За Повратни Информации : Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме...

Високо квалитетен моден бренд позлатен сребрен накит домот Кристал кристал класичен луксузни партија Brooch

66.24 -29 % DEN 47.00

Високо квалитетен моден бренд за накит домот Кристал кристал класичен луксузни brooch партија100% сосема brooch накитГолемина : 3.7*за 3,7 смТежина : 17gБоја : (слика)Пакување : Opp вреќаЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката...

Популарните Ретро Бул Говеда Овци Главата Брошеви Јака Pin Додатоци Унисекс Луксузни Значка Brooch Бесплатен Превозот Иглички Топла Продажба

56.64 -5 % DEN 54.00

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Нови Доаѓањето На Високо Квалитетни Модни Накит Тока Жена Accessary Три Едноставни Флеш Кристал Опал Цвет Шамија Brooch

93.60 -20 % DEN 75.00

Име : Цвет Опал Прстен шамија токаматеријал : никел electroplating дијамант опал висок квалитет на цинк легураголемина : 1.8 cm во дијаметарбоја : Златнатежина : 19.2 Gпакување : OPP независни пакување

Обложено злато бисер кристал голем накит мода за свадба букети Жените кристал марами тока YY0226 ABC

122.88 -20 % DEN 98.00

Повеќе За ПроизводотСАД $ 1.25 / ЦенаСАД $ 1.92 / ЦенаСАД $ 1.23 / ЦенаСАД $ 1.99 / ЦенаСАД $ 2.21 / ЦенаСАД $ 2.05 / ЦенаСАД $ 2.99 / ЦенаСАД $ 2.58 / ЦенаСАД $ 5.16 / ЦенаСАД $ 2.99 / ЦенаСАД $ 3.86 / ЦенаСАД $ 3.89 / Цена

Рачно изработени природен камен и школка брошеви и игли Гроздобер Brooch за жени

DEN 225.12

Висок квалитет на природен камен монистра шамија brooch големи брошеви за жените 【Материјал】Природен камен и школки смолалегура 【Големина 】7.3 cm *4.7 cm 【Тежина】19g

Парична Казна Накит Додатоци Божиќ Чорапи Brooch Антички Злато Сребро Позлатен Австриската Кристалната Мечка Brooch Игли За Жени, Деца

110.40 -20 % DEN 88.00

започнетекрајотПарична Казна Накит Додатоци Божиќ Чорапи Brooch Антички ЗлатоСребро Позлатен Австриската Кристалната Мечка Brooch Игли За Жени, ДецаМатеријал : алуминиумски+кристалноГолемина : 2.5 cmТежина : 15gПакет : opp вреќа

2017 Нов Дизајн Микро Отвори Шарени Циркон Бакар Цвет Декоративни Pin Бисери На Жените Џемпер Брошеви За Божиќ Подароци

552.00 -25 % DEN 414.00

1.2017 Aliexpress Бесплатен Превозот Мода Нов Дизајн Микро Отвори Шарени Циркон Бакар Цвет Декоративни Pin Бисери На Жените Џемпер Брошеви За Божиќ Подароци2.Боја : Злато,Бело Злато,Злато Се Зголеми3.Материјал : Циркон+Месинг4.Занает : МикроИнсерти5.Стил : Мода Шарени Циркон Бакар Цвет Декоративни Pin Бисер Џемпер Брошеви6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.7...

Timlee X348 Нов Цртан Филм Личност Метал Brooch Иглички Подарок Трговија На Големо

69.60 -11 % DEN 62.00

Новата симпатична broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.​Ние го прифатат плаќање преку Зачувам (кредитна картичка), Money Bookers.western union .итн.1...