Dongsheng Мода Накит Додатоци Панк Гитара Pendan VintageMemory на Принцот Гитара Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите-30

78.72 -31 % DEN 54.00

dongsheng Мода Накит Додатоци Панк Гитара Pendan Vintage Memory на Принцот Гитара Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 4.6*1.7 cm Тежина : 7.1 g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

CHENGXUN Класичен Мажите Ѓердан Равен Викинг Lunula Pendant Амајлија Младата Месечина Нордиска Словенски Плодноста Паганските Словенски Talisman

DEN 186.72

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена , ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас , ви благодаримеПодарок за : Таткото / брат / момчињаПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања2)Ако се чувствувате незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да ви даде добро решение во кратко време

WT-N961 трговија на Големо Обичај Повеќе Природен Камен Pendant Ѓердан Со Црна Монистра Rosary Синџир За Модата, Накит Одлуки

DEN 1464.00

WTN961 трговија на Големо Обичај Повеќе Природен Камен Pendant Ѓердан Со Црна Монистра Rosary Синџир За Модата, Накит ОдлукиТочка Законик : WTN961Материјал : Природни школка / ахат / кварцен кристал / Големина на : pendant прибл.35mmколичина : 5pieces на еден многу.Заврши : 24k злато / Sliver / Црна позлатен пиштолОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендСинџир должина : синџирот 18" инчи долг / може да customПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Се претерува домот Pendant ѓердан за жените кристал кристал и бисер дизајн луксузни ѓердани биг цвет накит NL030

287.52 -35 % DEN 187.00

Се претерува домот pendant ѓердан за жените кристал кристал и бисер дизајн луксузни ѓердани биг цвет накит #NL030Материјал : Стакло, Кристал, Бисер, Од ЛегиранГолемина : најдете во сликаТежина : Околу.75gID : #NL030Пакет : Клиент пакетКвалитет : многу добар квалитет

Dongsheng Мода Накит Легендата на Zelda Здив на Диви Ѓердан Ѓердан Гроздобер Тркалезна Форма Очи Pendant Ѓердани-30

87.36 -31 % DEN 60.00

dongsheng Мода Накит Легендата на Zelda Здив на Диви Ѓердан Ѓердан Гроздобер Тркалезна Форма Очи Pendant Ѓердани30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 3.3*3.3 cm Тежина : 12g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Петокрака ѕвезда Пентагон Смола Резба Pendant Ѓердан Амајлија Среќа Подарок Племенски Мода Накит

DEN 95.52

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАpendant големина : 39mmдебелина : 8mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

топла квалитет црна ѓердан нов Популарен Бренд WholesaleTexturefashion шарени ЗГОЛЕМИ ЦВЕТ КОЖА ѓердан

199.68 -31 % DEN 138.00

квалитетот црна ѓердан нов Популарен Бренд Wholesale Texture Beaded мода шарени тиркизна мушка ѓерданПроизвод материјал : алуминиумски +ЧИПКА Производ синџир должина : 38.5 cm Производ тежина : 69.04 g / еез

CHENGXUN Викинг Kot Селтик Бесконечност Мечка Pendant Мажите Ѓердан Мечка Ноктот/Шепа Амајлија Заштита Pendant Накит Talisman

205.92 -50 % DEN 103.00

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеНакит сет : Алка, Ѓердан и ПрстенМал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко времеПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(12 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас...

GOKADIMA 2017 Нова Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Египетскиот Фараон Pendant Ѓердан Мажите Накит Мода WP220

DEN 306.72

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Pendant ЃерданМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 32милиметри*21mmТежина : 18g / pc (прибл.)Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликатаОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

крило гадост Tak Нови Пристигнување Моден Бренд Сина Боја Круг Камен Долг Синџир на Pendant Ѓердан За Жените Гроздобер Накит

122.40 -5 % DEN 116.00

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.1.за олово и никел слободни 2.фер добар квалитет Wing Yuk Tak Нови Пристигнување Моден Бренд Сина Боја Круг Камен Долг Синџир на Pendant Ѓердан За Жените Гроздобер НакитСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

Најновите Модни Накит Додатоци Златна Боја Кристал Ѓердан За Љубител Девојка Пријатели трговија на Големо Chocker Колиер рас де Cou Femme

31.68 -8 % DEN 29.00

[xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796]Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.Ве молиме имајте во предвид времето на купување...

FYM Мода се Зголеми Златна Боја Приврзоци Ѓердани ААА Кубни Циркон Накит Bijoux Femme Колиер Шарм Макси Ѓердан Boho

186.72 -49 % DEN 95.00

Превозот Политика 1.Цел Не следење на информации можете да ги пратите онлајн ) за 1560 дена испорака; ако не можете да се прифатат без следење на информации се надевам дека не место цел...

Топла Був Rhinestones Кристал Aolly Поставите вежба Шарм Подарок SalePendant Ѓердан Жените Џемпер Синџир

168.00 -44 % DEN 94.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!Количина : 1pc Тип : Џемпер Синџир Материјал : Алуминиум Стил : МодаДолжина : Околу 65cm Тежина : 43gПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Kiteal Нови Убава Мода 24K GP златна Боја жените срце Pendant со 18inches Waterwave синџир

242.88 -10 % DEN 218.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјајБез никел / antiallergicГОЛЕМИНА : ГОЛЕМИНА : P : 1.5*1.2 СМ,46 CM;Материјал : Бакар,злато позлатен тежина : 4.55производ инфо Инфо : ГОЛЕМИНА : P : 1.5*1.2 СМ,46 CM;Материјал : Бакар,злато позлатентежина : 4.55 gНие сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(2060days)Бесплатен превозот Express (312days )Бесплатен превозотСад5200 Бесплатен Превозот Преку Eпакет,>=200Преку DHLКанада / Франција / велика БРИТАНИЈА / Австралија / Isreal / Норвешка / Саудиска Арабија730 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,30200 Бесплатен Превозот Преку EПакет>=200Преку DHL / EMS / AramexРусија Федерација / Украина7200 Бесплатен Превозот преку EПакет>=200Преку EMSПовеќето Блискиот Исток Земји730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку AramexБразил730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,Експрес Shippment, Pls контактирајте со насДруги countrys730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку DHL / EMSАко ви треба подарок кутија, Можете да платите за од1)...

10Pcs Нов Дизајн 4 бои микро отвори кристал цвет Pendant кубни циркони шупливи од овалната мода Pendant Ѓердани шарм

955.20 -9 % DEN 869.00

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Ѓердан Pendant 2.Ѓердан Големина : Синџир Должина : Околу 4546 CM( Како референца ) 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> Микро Отвори CZ, Метал Месинг 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(мешавина боја) 6.Единица Количина>> : 10pcs / БРОЈ 7...

Houbian Гроздобер Водител на Камен Школка Ѓердан Креативни Школка Ѓердан за Жени

95.04 -24 % DEN 72.00

Материјал : алуминиум стакло школка камен школкаPendant големина : 45mm * 32милиметриСинџир должина : 60cmЕдна тежина : 13g