• Одличната цена
  • Ново
10PCS ABEC-7 Длабоко ритам топката имајќи 608ZZ 8mmX22mmX7mm имајќи челик 608 ZZ 8*22*7 уметничко лизгање имајќи за 3D печатач

10PCS ABEC-7 Длабоко ритам топката имајќи 608ZZ 8mmX22mmX7mm имајќи челик 608 ZZ 8*22*7 уметничко лизгање имајќи за 3D печатач

 
DEN 240.00
DEN 226.00

Износ
Во продавницата.


10 PCS ABEC-7 Длабоко ритам топката имајќи 608 ZZ 8 X22 X7 mm имајќи челик 608 ZZ уметничко лизгање имајќи за 3 D печатач
Предмет : 608-ZZ Топката Имајќи Тип : Длабоко ритам топката имајќи Материјал : Хром Челик Подмачкување : Масло Затворачи : 2 Штитот, може да се't бидат отстранети и ре-инсталира повторно Димензии : 8мм х 22mm x 7mm/Метрички ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 8mm OD (надворешен дијаметар) : 22mm Ширина/Висина/дебелина : 7mm Големина : 8 x 22 x 7 mm


За производот

Тип На Објект:
Топката Лежишта
Број На Модел На:
608ZZ
Бренд Име:
FYSETC
Модул Број:
608zz имајќи
Функција:
8x22x7 имајќи
Функција:
608zz abec-7
Предност:
издржливи & изолација
боја:
како фото шоу
Тип:
длабоко ритам топката имајќи
Подмачкување:
Масло
Големина:
8 x 22 x 7 mm
Пакет:
10pcs 608 ZZ
Објектот:
608-ZZ Топката Имајќи

Слични предлози