• Одличната цена
  • Ново
Најновите 2017 3D Печатач Додатоци Ultimaker 2 Екструдер Двојна Фан Заградата Погоден за 3010 Фанови со Врвен Квалитет.

Најновите 2017 3D Печатач Додатоци Ultimaker 2 Екструдер Двојна Фан Заградата Погоден за 3010 Фанови со Врвен Квалитет.

 
DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


Попуст : ( Само 10 Август .-Август 31,2017 ) ПОПУСТ!!! ќе се даде кога ќе : -"Add To Моите Омилени Продавници" ве Молам. -Одберете Заинтересирани Производи "Add To Wish List" а потоа ми даде порака,ве Молиме.
Опис На Производот:
Објект : Dual Фан Стапка ( Погоден За 3010 Фанови ).
Пакет : 1 PCS.
Акции : Во Парк.


За производот

Број На Модел На:
SAN0036
Тип На Објект:
Фан
Бренд Име:
SANBrother

Слични предлози