• Одличната цена
  • Ново
Trianglelab 3D Печатач дел 3010s 30 x 30 x 10мм вентилаторот за ладење 30мм Мали DC 12V/24V Brushless Кулер за Ладење Вентилатор

Trianglelab 3D Печатач дел 3010s 30 x 30 x 10мм вентилаторот за ладење 30мм Мали DC 12V/24V Brushless Кулер за Ладење Вентилатор

 
DEN 201.60
DEN 178.00

Износ
Во продавницата.

Trianglelab 3 D Печатач дел 3010s 30x30x10mm вентилаторот за ладење 30мм Мали DC 12 V/24 V Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Конектор : 2pin(2.0) Dimesions : 30мм(L)x30mm(W)x10mm(H) Конектор : 2 Pin(2.0) Номинална Струја : 0.13 Amp±10% Номинална Брзина : 16500 RPM±10% Проток на Воздух : 1.9 CFM±10% Ниво на Бучава : 20d BA±10% Имајќи Тип : Ракав Имајќи Живот : 35000 часа Пакет Содржина : 30x30x10mm вентилаторот за ладење
Производот Се Прикаже :


За производот

Големина:
12V, 24V
Тип На Објект:
Фан
Бренд Име:
DFORCE

Слични предлози