• Одличната цена
  • Ново
4pcs/многу SHF8 8мм Линеарна Имајќи Вратило Поддршка линеарна железнички поддршка CNC делови Табела CNC Пат за 3D Печатач

4pcs/многу SHF8 8мм Линеарна Имајќи Вратило Поддршка линеарна железнички поддршка CNC делови Табела CNC Пат за 3D Печатач

 
DEN 316.80

Износ
Во продавницата.


Пакет листата :
4pcs/многу
=========Подобри вашиот печатење прецизност========


За производот

Бренд Име:
ZANYAPTR
Тип На Објект:
Стапка(Поддршка)
Број На Модел На:
SHF8

Слични предлози