• Одличната цена
  • Ново
Trianglelab 3D Печатач Дел DC 12V/24V 2P 4010 40*40*10мм Brushless Фан Кулер 4010s Ладење Вентилатор со 100mm кабел

Trianglelab 3D Печатач Дел DC 12V/24V 2P 4010 40*40*10мм Brushless Фан Кулер 4010s Ладење Вентилатор со 100mm кабел

 
DEN 235.20
DEN 207.00

Износ
Во продавницата.

Trianglelab 3 D Печатач Дел DC 12 V/24 V 2 P 4010 40x40x10mm Brushless Фан Кулер Карактеристики : Димензии : 40x40x10mm Конектор : 2p(2.0) PH2.0-2 P Оценет Напон : DC : 12 V/24 V Номинална Струја : 0.14±10%Amp Номинална Брзина : 5500±10%вртежи во минута проток на Воздух : 7.9 CFM Бучава : 26±10%велика британија Имајќи Тип : Ракав Живот : 35000 часа Кабел Lenght : 100cm Пакет Содржина : 40x40x10mm вентилаторот за ладење Производ се Прикаже :


За производот

Големина:
12V, 24V
Тип На Објект:
Фан
Бренд Име:
DFORCE

Слични предлози