• Одличната цена
  • Ново
1pc TMC2208 Тестер Со Пластовидно Заглавија Тест Или Флеш Параметар Начини На TMC2208 Операција На USB На Сериски Адаптер

1pc TMC2208 Тестер Со Пластовидно Заглавија Тест Или Флеш Параметар Начини На TMC2208 Операција На USB На Сериски Адаптер

 
DEN 235.20
DEN 183.00

Износ
Во продавницата.


1pc TMC2208 Тестер Со Пластовидно Заглавија Тест Или Флеш Параметар Начини На TMC2208 Операција На USB На Сериски Адаптер
Со овој адаптер можете да ги тестираат вашите Silent Step Stick или флеш на TMC2208 Silent Step Stick со USB-to-сериски конвертор.
Адаптер доаѓа со пластовидно насловите, па можете да го користите директно во вашиот 3 D печатач одбор, на пр. на Рампи како на слика покажува.
Тестер е пре-конфигуриран за самостоен работата на USB на сериски адаптер (VIO-VM скокач затворена). Со овој TMC2208 тестер ,можете да го промените параметар и начини на TMC2208. Answer : ___________________________ Note : 1.Што треба да се направи некои апликација за возачот пред користење на tmc2208 тестер,pls се види сликата.Ако немате алатка за да се направи тоа,pls изберете тестер со лемење tmc2208 2.ако сакате да знаете како да го користите,pls контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме наставата видео. Пакет : 1pc TMC2208 Тестер 1pc TMC2208 Stepper возачот( (изборен) секое тело има само 1 шрафцигер и 1 usb За подарок !!!


За производот

Големина:
only TMC2208 Tester, with no-sold TMC2208, with solder TMC2208
Тип На Објект:
Возачот
Број На Модел На:
TMC2208
Бренд Име:
FYSETC

Слични предлози