18Yard 27cm Tulle Печати Везени Чипка Намали Везови Voile Guipure Чипка Ткаенина Dentelle Шиење Додатоци Жолта AC0483

1761.12 -39 % DEN 1074.00

18 Yards 27.5 см Широк Tulle Печати Везени Чипка Намали Везови Voile Guipure Чипка Ткаенина Висок Квалитет Dentelle Шиење Додатоци Сина AC0483Функција : ЕкоFriendlТехника : Везени,Везови,Материјал : ПолиестерМодел : Цвет, ФлоралниПредмет : Облека, Облека, Дом На Текстил, Облека, Додатоци,Материјали За ШиењеНие прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO / FPO...

Висок квалитет на кралската црвената Африканска чипка ткаенина Sequins француски Tulle чипка ткаенина 2017 најновите пристигнување топла продажба за фустан К-L10601

4457.28 -31 % DEN 3075.00

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг моментQ&AП 1 : Што е вашиот превозот начин?Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број...

5Yards Pompom Млеко Везови Чипка Фабрика Штекер Една Страна Чипка DIY Свадба се Облекуваат за Шиење Додатоци

135.84 -15 % DEN 116.00

Milkslik има кашмиркако се чувствувате, на monofilament финост, процентот на светлината, издолжување на пауза, навивам еластичност, навивам за обновување го оценувате најблиску до кашмир и волна, влакна гломазна мека, допрете како кашмир меки, удобни, мазна waxy; , Со свилен природен сјај, елегантен изглед, антисонце стабилност, антипот брзина од 4 до 3 ниво...

5PC/многу елегантен рачно изработени Peony везови печ свадба фустан од чипка облека Applique цвет костим Applique декорација 25*19cm

DEN 720.00

Материјал : полиестерШирина : 25*19 cmПакување : цената е за 5pieces.Боја : мешана боја, ако Треба друга боја што може да направи за вас, премногу.Само да не контактирате за слободниИсто така, Ако треба да се купи свадба / вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :

Златно Жолта Висок Квалитет француска Чипка Ткаенини 2018 Топла Продажба Везени Африкански Нето Laces Со Sequins Нигериската Laces Ткаенина ADF

4847.52 -24 % DEN 3684.00

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата вебстраница...

19 дворови/многу Новина DIY Ширина 20cm бел памук везови чипка ткаенина/облека декорација /завеси Додатоци 1510191

1526.40 -5 % DEN 1450.00

Опис На ПроизводотМатеријалпамук+ Мека мрежаБојабелаLongth19 метриШирина20cmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.17311УпотребаЗдолниште, јака, полите, кеси, DIY облека, декорација, итн.превозот 1)...

Нови пристигнување Eyelash Chantilly Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Чипка Ткаенина За Свадба 2015 година,француски Guipure Чипка Ткаенина За Фустан

2815.68 -10 % DEN 2534.00

Нови пристигнување Eyelash Chantilly Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Чипка Ткаенина За Свадба 2015 година,француски Guipure Чипка Ткаенина За ФустанСпецификација (приближно) : Материјал : chinlon,viscose Големина : 145cm ширина ,5 Yards должина Боја : црна,бела,црвена,црвена роза,вино, црвена,зелена,темно зелена Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Ткаенина Функција : Погоден за било DIY,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави на Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме...

Фабрика Директни Чипка Ткаенина, Со Висок Квалитет Eyelash Везени Чипка Африкански Ткаенина Guipure Кабелот За Костими Нигериската Чипка

1200.00 -10 % DEN 1080.00

Фабрика Директни Чипка Ткаенина, Со Висок Квалитет Eyelash Везени Чипка Африкански Ткаенина Guipure Кабелот За Костими Нигериската ЧипкаСпецификација (приближно) : Материјал : chinlon Големина : едно парче =150 см должина x 150cm ширина се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Ткаенина Функција : Погоден за било DIY,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави на Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме...

130cm Ширина Златен Конец Везови Африкански Кабелот Laces Швајцарската Guipure Чипка Ткаенина За Нигериската Свадба Фустани Висок Квалитет

3639.84 -10 % DEN 3276.00

130cm Ширина Златен Конец Везови Африкански Кабелот Laces Швајцарската Guipure Чипка Ткаенина За Нигериската Свадба Фустани Висок Квалитет Ширина : прибл 130cm Количина : 5 Yards Боја : црна со злато,бела боја со златни ***се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг приближно 1~3cm ! Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект ! Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме...

15Yard Долго Гроздобер Памук Беж Капчиња Чипка Намали DIY Везени Шиење Чипка

744.00 -8 % DEN 684.00

Функција : 1 Материјал : памук 2 Боја : беж 3 Големина : 4.5 cm (1.77 инчи) 15yards / многу (1yard=91.4 cm=0.91 m) Забелешки : 1 Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате...

Бесплатен Превозот Евтини Посебни Крива Плетенка Чипка Намали Беж Црна Мода Корејски Ткаени Хеклани Шиење Чипка Лента Со Висок Квалитет

1320.00 -15 % DEN 1122.00

Бесплатен Превозот Евтини Посебни Крива Плетенка Чипка Намали Беж Црна Мода корејски Ткаени Хеклани Шиење Чипка Лента Висок Квалитет на Боја : црна,беж Големина : 20 милиони должина, околу 1.82 цм ширина ***се Должи на рачно изработени за шиење , може да биде малку големина отстапување Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме...

5 дворови/многу Елегантна Црна Роза Коска Чипка венчаница Guipure Чипка Ткаенина Везови Цвет Organza Здолниште DIY Додатоци

1435.20 -50 % DEN 718.00

Материјал : DacronГолемина : 17cmКоличина : 5 дворови / многуБоја : Црна,Бела1 двор е за 0.9 метриПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

Бел Вез Памук Долго Шие DIY Додатоци Занает Јака Applique Закрпи Деколте Venise Чипка Ткаенина

DEN 1094.40

ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја големината внимателно да се види дали се помали или поголеми пред купување за да бидете сигурни дека тоа е погоден за вас...

5 метри/многу нови топли беж висок квалитет полиестер Чипка намали четири лист флорални вода растворлив чипка DIY додатоци

955.20 -50 % DEN 478.00

Материјал : DacronГолемина : 5.5 cmКоличина : 5 метри / многуБоја : Беж1 двор е за 0.9 метриПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

Вез чипка јака Applique памук мода флорални јака ѓердан јака фустан за декорација бесплатен превозот

DEN 1286.40

ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја големината внимателно да се види дали се помали или поголеми пред купување за да бидете сигурни дека тоа е погоден за вас...

5 Метри Најновите Модни Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет На Француски Мрежа Нето Чипка Ткаенина Нигерија Свадба Tulle Чипка Ткаенина

1752.00 -10 % DEN 1577.00

5 Метри Најновите Модни Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет На Француски Мрежа Нето Чипка Ткаенина Нигерија Свадба Tulle Чипка ТкаенинаОпис : Големина : прибл 125cm ширина Количина : 5 Yards Боја : бела,розова, виолетова, жолта ***се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг приближно 1~3cm ! Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект ! Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме...