5pcs/многу Мали Носат 6001ZZ Топката Имајќи Mayitr Заштитените Длабоко Ритам Радијална Лежишта 12mm * 28mm * 8мм за Електрични Мотори Тркала

168.00 -30 % DEN 118.00

HW0001030Спецификација : Бренд новиТип : 6001 ZВнатрешен дијаметар : прибл.12mmНадворешниот дијаметар : прибл.28mmШирина : прибл.8ммКарактеристики затворени со 2 метал штитови, еден штит од секоја страна, да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација.Мали се носат, долг животен век.Висока прецизност и сигурност.Најчесто се користи за електрични мотори, тркала лежишта, земјоделски, пренесување и сл.Пакет се вклучени : 5pcs x 6001 ZZ Топката ИмајќиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

51134 Удар Имајќи 170x215x34 Mm ABEC-1 ( 1 парче ) Axial 51134 Удар Топката Лежишта 8134

DEN 5129.28

FUSHI ИМАЈЌИ САМО СНАБДУВАЊЕ со НАЈДОБАР ИМАЈЌИ НАПРАВЕНИ ВО КИНА,А Плус,ОДЛИЧЕН.Удар топката лежишта се separable лежишта...

1pcs Имајќи 6915 6915Z 6915ZZ 61915 61915-2Z 75x105x16 ABEC-1 MOCHU Тенок Дел Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 288.00

Ново !!!1 BUCТенок Дел Заштитените Топката Лежишта6915 ZZ619152 ZГолемина : 75 X 105 X 16Модел 6915 ZZ Димензии Понесе (d) од 75 мм Дијаметар (D) 105 mm Ширина (B) 16 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P0.Z2 / ABEC1.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количина 1 BUCЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

1pcs Имајќи 6917 6917Z 6917ZZ 61917 61917-2Z 85x120x18 ABEC-1 MOCHU Тенок Дел Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 408.00

Ново !!!1 BUCТенок Дел Заштитените Топката Лежишта6917 ZZ619172 ZГолемина : 85 X 120 X 18Модел 6917 ZZ Димензии Понесе (г) 85 мм Дијаметар (D) 120 mm Ширина (Б) 18 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P0.Z2 / ABEC1.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количина 1 BUCЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

1pcs Имајќи 6916 6916Z 6916ZZ 61916 61916-2Z 80x110x16 ABEC-1 MOCHU Тенок Дел Заштитените Длабоко Ритам Топката Лежишта Еден Ред

DEN 312.00

Ново !!!1 BUCТенок Дел Заштитените Топката Лежишта6916 ZZ619162 ZГолемина : 80 X 110 X 16Модел 6916 ZZ Димензии Понесе (d) 80 мм Дијаметар (D) 110 mm Ширина (B) 16 мм Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P0.Z2 / ABEC1.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количина 1 BUCЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

4pcs LMK13LUU 13 мм Долго Плоштадот Страната Тип Линеарна Имајќи

DEN 1264.80

Добредојдовте на нашата продавница 4pcs LMK13 LUU 13 мм Долго Плоштадот Страната Тип Линеарна ИмајќиLMK13 LUU 13mm Страната Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMK13 LUUВратило ID : 13mmКоличина : 4 парчиња1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2 парчиња/многу LMK20LUU 20mm Долго Плоштадот Страната Тип Линеарна Имајќи

DEN 1072.32

LMK20 LUU 20mm Страната Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMK20 LUUВратило ID : 20mmКоличина : 2 компјутери1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...