OriginOriginal 109P0412B301 12V 0.28 40 * 40 * 28MM три-жица двојно топката вентилаторот за ладење Axial фан

DEN 1002.24

No : 109 P0412 B301Напон : DC12 VАктуелни : 0.28 НаГолемина на : 40 40 28 MMТри линииДвојно топкаAxial Фан DC Вентилатор за Ладење Вентилатор Серверот Шасија Фан

Лаптоп Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор Прахосвам топлина течни метални проводници Heatsink тенки парчиња лист, плоча Фаза промени материјали

DEN 710.40

Големина : 38*38mmОвој производ е паста (растворувач) форма на метал, нанесете сребрена металик сјај, со одредени вискозност, сиромашните флуидност,силна лепливоста.Безбедност : течен метал може да се проводен, не игнорираат користење на електронски спој заштита! ! !Производот прирачник е јасно реагираа со Алуминиум , ве молиме да не го користите алуминиумска радијатор , ве молиме обрнете посебновнимание! Но, Други метали како што се бакар, никел, злато и сребро ќе не реагираат со тоа.

1PCS Gdstime 12V 75x30mm 75mm X 30мм DC Двојна Топката Имајќи Brushless Ладење на Издувните гасови Компресор Кулер Фан

450.72 -15 % DEN 383.00

Gdstime 12 V 7530 Двојна Топката Имајќи Brushless Компресор Вентилаторот за ЛадењеОпис На Производот : Димензии : 75(L)x75(W)x30(H)mmКонектор : XH2.542 PinНоминална Напон : DC12 VНоминална Струја : 0.3±10%AmpНоминална Брзина : 3600±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 15.5 CFMБучава : 37±10%велика британијаИмајќи Тип : Bual ТопкаЖивот : 50000 часаКабел Lenght : 25cmНето Тежина : 66g / еезПакетот вклучува : 1 buc

Gdstime 10 компјутери/многу AC Фан 110V 120V 80x25mm 8025 2 Жица Без Приклучок за Индустриски Издувните Вентилаторот за Ладење 80mm 8cm

DEN 3791.52

GDT AC 110 V 120 V 80x80x25mm 8025s 2 Жица Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Dimesions : 80mm x 80mm x 25ммКонектор : 2 жица (без конектор)Номинална Volt : AC 110 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.1 2 Amp ±10%Номинална Брзина : 2270 ВРТЕЖИ во минута ±10%Проток на воздух : 25 CFMНиво на бучава : 32±10%велика британијаМоќност : 50 HzЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 20 CMТежина : 220g / еезПакување се Вклучени : 10 компјутериКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.Фото Детали : 2 Wire 110 V 80mm 80x25mm 80mmx80mmx25mm Индустриски Издувните AC Вентилаторот за Ладење2 Wire 110 V 80mm 80x25mm 80mmx80mmx25mm Индустриски Издувните AC Вентилаторот за Ладење

Gdstime 1pcs Екструдиран Алуминиум Heatsink 50x28x8mm Чип ПРОЦЕСОРИТЕ графичкиот процесор VGA RAM меморија LED IC Топлина мијалник Кулер

DEN 239.52

Екструдиран Алуминиум heatsink 50x28x8mm Чип ПРОЦЕСОРИТЕ графичкиот процесор VGA RAM меморија LED IC Топлина мијалник КулерПараметри : 100% Сосема НовБрој на модел : Heatsink 50x28x8mmDimesions : 50mm(L)x28mm(W)x8mm(H)Должина : 50mmШирина : 28mmВисина : 8mmБоја : СребренаМатеријал : АлуминиумТежина : 15g / еезПакување се Вклучени : 1 buc / многу топлина мијалник 50x28x8mm heatsinkНапомена : Ова е 50x28x8mm heatsink ,.Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.Детални Фотографии :

Gdstime 10 компјутери/многу 110mm Brushless AC Ладење Индустриски Издувните Фан 220V 240V 110x110x25mm 11025S

DEN 3825.12

110mm Brushless AC Ладење Индустриски Издувните Фан 220 V 240 V 110x110x25mm 11025 SПараметри : Dimesions : 110mm x 110mm x 25ммКонектор : 2 жица (без конектор)Номинална Volt : AC 220 / 240 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.1 Amp ±0.02Номинална Брзина : 2000 ВРТЕЖИ во минута ±10%Проток на воздух : 42 CFMНиво на бучава : 35±10%велика британијаМоќност : 50 / 60 HzЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 25 CMТежина : 250g / еезПакување се Вклучени : 10 компјутери / многуНапомена : Ова е AC 220 / 240 VFan,ако треба AC 110 V Фан,ве молиме проверете во нашата продавница.Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.Фото Детали :

5 компјутери Gdstime DC Двојна Топката Имајќи 75x30mm Brushless Издувните Компресор Вентилаторот за Ладење 12V 75mm X 30мм Кулер 7530

DEN 1180.32

Gdstime 12 V 7530 Двојна Топката Имајќи Brushless Компресор Вентилаторот за ЛадењеОпис на производот : Димензии : 75(L)x75(W)x30(H)mm Конектор : XH2.542 Pin Оценет Напон : DC12 V Номинална Струја : 0.3±10%Amp Номинална Брзина : 3600±10%вртежи во минута проток на Воздух : 15.5 CFM Бучава : 37±10%велика британија Имајќи Тип : Bual Топката Живот : 50000 часа Кабел Lenght : 25cm Нето Тежина : 75g / еезПакетот вклучува : 5 компјутериСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ми порака.​

Gdstime 10 компјутери/многу AC Фан 110V 120V 120x38mm 2 Жица Без Приклучок за Индустриски Искористи за Ладење Вентилатор, 120mm X 38mm

DEN 4991.52

GDT 2 Жица 110 V 120 V 120mm 120mmx38mm AC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Dimesions : 120mm x 120mm x 38mmКонектор : 2 жица (без конектор)Номинална Volt : AC 110 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.1 2 Amp ±10%Номинална Брзина : 2250 ВРТЕЖИ во минута ±10%Проток на воздух : 75 CFMНиво на бучава : 38±10%велика британијаМоќност : 50 HzЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 20 CMТежина : 430g / еезПакување се Вклучени : 10 компјутери / многуКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.Фото Детали : 120mm x 38mm ac фан 110v

2 Парчиња Gdstime DC Кулер Двојно Топката Имајќи Brushless Вентилаторот за Ладење 75mm X 30мм Издувните Компресор Фан 12V 75x30mm 7530

666.72 -12 % DEN 587.00

Gdstime 12 V 7530 Двојна Топката Имајќи Компресор Вентилаторот за ЛадењеОпис на производот : Димензии : 75(L)x75(W)x30(H)mm Конектор : XH2.542 Pin Оценет Напон : DC12 V Номинална Струја : 0.3±10%Amp Номинална Брзина : 3600±10%вртежи во минута проток на Воздух : 15.5 CFM Бучава : 37±10%велика британија Имајќи Тип : Dual Топката Живот : 50000 часа Кабел Lenght : 25cm Нето Тежина : 75g / еезПакетот вклучува : 2 компјутериСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ми порака.​

Barrow 16mm OD Цврсти Тешко Цевка Цевка Компресија Фитинг TYKN-K16 V1

DEN 335.52

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!BARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи.Високо квалитетни суровини + professional животната средина слој.Исклучителна технологија на производство + целата произведуваат синџир контрола.Висока вредност производи + разумна цена на производот.Бидејќи фокусот, па професионалец.Barrow Цврсти Тешко Цевка Цевка Компресија ФитингОдговара на сите тешко крути цевки со 16mm OD , see photos за инструкции.На Сличен Легален Начин Висок Проток Дизајн.Материјал : МЕСИНГСе применува за да Цевка OD : 16mmТема : G 1 / 4"Количина : 1 PCSБоја : Црна, Бела & Сребро.Ве молиме љубезно дозволете ни да знаете која боја е потребна кога се купи, инаку испорака случаен избор...

100 Компјутери Gdstime Двојна Топката Имајќи DC 12V 75x30mm Кулер за Ладење 75mm X 30мм Brushless Издувните Компресор Фан

DEN 18720.00

Gdstime 12 V 7530 Двојна Топката Имајќи Компресор Вентилаторот за ЛадењеОпис на производот : Димензии : 75(L)x75(W)x30(H)mm Конектор : XH2.542 Pin Оценет Напон : DC12 V Номинална Струја : 0.3±10%Amp Номинална Брзина : 3600±10%вртежи во минута проток на Воздух : 15.5 CFM Бучава : 37±10%велика британија Имајќи Тип : Bual Топката Живот : 50000 часа Кабел Lenght : 25cm Нето Тежина : 75g / еезПакетот вклучува : 100 компјутериСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ми порака.

Оригиналниот RUILIAN НАУКА 60*60*15 RDH6015B1 DC12V 0.17 2 жица двојно топката 6CM вентилаторот за ладење

864.00 -8 % DEN 795.00

Бренд : оригинални НАУКА RUILIANМодел : RDH6015 B1Димензии : 60*60*15 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.17 НаЛагери : одржување слободни двојно топката имајќиВоди : 2 линија 2 PIN интерфејс

2 парчиња Алуминиумска Heatsink IC Радијатор 50x25x10mm со 3M Лента за LM2596 LM2577

DEN 268.32

Алуминиум Heatsink IC Радијатор 50x25x10mm со 3 M Лента за LM2596 LM2577Параметри : 100% Сосема НовБрој на модел : Heatsink 50x25x10mmDimesions : 50mm(L)x25mm(W)x10mm(H)Должина : 50mmШирина : 25mmВисина : 10ммБоја : СребренаМатеријал : АлуминиумТежина : 12g / еезПакување се Вклучени : 2 buc / многу топлина мијалник 50x25x10mm heatsinkНапомена : Ова е 50x25x10mm heatsink ,.Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.Детални Фотографии : 50x25x10mm Heatsink Ладење Перка Алуминиум Топлина Мијалник Кулер Со LM2596 LM2577 LM2587

Gdstime 10 компјутери/многу 220V 240V 2Wire 120x120x25mm 120mm AC Ладење на Издувните гасови Индустриски Фан

DEN 3935.04

220 V 240 V 2 Wire 120x120x25mm 120mm AC Ладење на Издувните гасови Индустриски ФанПараметри : Dimesions : 120mm x 120mm x 25ммКонектор : 2 Жица (без конектор)Номинална Volt : AC напон 220 VИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.1±0.02 AmpНоминална Брзина : 2000 ВРТЕЖИ во минута ±10%Проток на воздух : 46 CFMНиво на бучава : 36±10%велика британијаЖивот : 35000 часаКабел Lenght : Прибл 25cmТежина : 265g / еезПакување се Вклучени : 10 компјутери / многу ac вентилаторот за ладењеНапомена : Ова е 120x25mm AC Фан,ако треба DC Фан,ве молиме проверете во нашата продавница.Кога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.Фото Детали :

Нови ZB0508PHV1-6A DC5V 0.38 НА 5Pin Кулер Вентилатор За DELL W227F M6400 M6500 Кулер за Ладење Вентилатор

479.52 -5 % DEN 456.00

ZB0508 PHV16 A DC5 V 0.38 НА 5 Pin За DELL W227 F M6400 M6500 Кулер за Ладење Вентилатор Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

Делта Електроника AFB0712HHB 4M50 DC 12V 0.45 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот Фан

842.40 -8 % DEN 775.00

Број на модел : AFB0712 HHB, 4 M50Напон / Ampere / Големина / ДоведеDC 12 V 0.45 4жица 4пински конектор 80mm 70x70x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : ДВА месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...