10pcs Нерѓосувачки Челик Геометриски Хривнија Femme Мажите Златен Накит Сребрена Боја Љубов Стрелка Шарм Нараквици За Жените Партија Подарок

912.00 -12 % DEN 803.00

НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато / сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 1560 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

1pc рачно изработени Неколку Хривнија Неговата И Нејзината Плетенка Кожа Шарм Нараквици Љубители Парови Шарм за Заклучување Копче за Денот на Вљубените Подароци

102.24 -36 % DEN 65.00

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : ХривнијаМатеријал : КожаБоја : ЦрнаДимензии : Должина : 1618cmПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 компјутер(Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

XQNI 2017 Мода Шарм Нараквици 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Вистински Нараквици Мажите Плетенка Кожни Нараквици за жени

521.76 -40 % DEN 313.00

Производство ДеталиИме : Вистинска Кожа Нерѓосувачки Челик ХривнијаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик ,јаже Вистинска КожаКоличина : 2 стиловиДимензии : 40cm,60 cmКвалитет : 100% нов висок квалитетТопло Ум : 1...

Аниме Накит Самовила Опашка Приврзоци Монистра Хривнија Логото Синџир Шарм 5 Бои Алка Стакло, Метал Додаток За Мажи Жени Подарок

158.40 -10 % DEN 143.00

Pendant Големина : 4.2x2.2 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : Прилагодлив Тежина : 50 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

Девет засекогаш Царинење накит шарм Пол мажи кутија дизајн Антички Плетење Ресни Нараквици Pulseira Masculina Bileklik

720.00 -18 % DEN 590.00

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодаримеНие прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попустЗгора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земјиОдете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

Нов Дизајн 8мм Бел Камен Камен Монистра Исцелување Рамнотежа Буда Хривнија Лава Јога Реики Молитва Bijoux F3226

200.16 -25 % DEN 150.00

2016 Нов Дизајн 8мм Бела Тиркизна Камен Монистра Исцелување Рамнотежа Буда Хривнија Лава Јога Реики Молитва Bijoux F3226Боја Антички Злато Позлатен и Антички Sliver ПозлатенГолемина 8ммФункција Буда шармМатеријал тиркизна тонтежина 23g

Fluorite Камен Монистра Бразлетна :10мм 14mm Природен Камен Хривнија DIY Хривнија Накит Старател Камен За Водолија Бесплатен Превозот

411.36 -31 % DEN 284.00

Fluorite Fluorite е форма на кварц, која е кристално јасна Најчесто се гледа бои виолетова, зелена и жолта Ориентален луѓе мислат дека може да се ублажи краток темперамент, леснотија нерви и да се намали стресот од работа.Старател камен за Водолија

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа кабелот SZ0371d

114.24 -14 % DEN 98.00

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа кабелотМодел : SZ0371dТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

MELIHE Круна Pendant Шарм Хривнија За Жени 2017 Кристал Цвет Монистра Нараквици Алки Diy Накит Pulseras SBR160194

217.92 -10 % DEN 196.00

Име : Мода Жените Хривнија Сребро Позлатен Кристално Мушка Шарм Хривнија За Жени Оригинални Нараквици Pulseras SBR160194 Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Должина : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит договор со животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,можете да кликнете тука за да го купат