Apple кошница крстот бод комплет цртан филм 14ct 11ct смета за печатење платно крои везови DIY рачно изработени везана

479.04 -50 % DEN 240.00

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*18ct Платно Големина : 22x22cm големина на Слика : 18x18cm 14ct Платно Големина : 30×30cm големина на Слика : 23x23cm 11ct Платно Големина : 38×39cm големина на Слика : 29x29cm Вклучуваат : Смета или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)Купувачот се покаже :

Пеперутка сон крстот бод комплет цртан филм платно крои везови DIY рачно изработени везана

623.04 -50 % DEN 312.00

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*18ct Платно Големина : 33x25cm големина на Слика : 29x21cm14ct Платно Големина : 46×35cm големина на Слика : 38x27cm11ct Платно Големина : 59×44cm големина на Слика : 48x34cmВклучуваат : Смета или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)Купувачот се покаже :

Розата на срцето крстот бод комплет цвет Loverscounted печат ткаенина 14ct 11ct рака извезени DIY рачно изработени везана материјали торба

479.04 -50 % DEN 240.00

Крстот бод комплет, треба шиење со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*14 Платно Големина : 34x30cm;11 Платно Големина : 40x35cm14ct / 18ct платно , embroidering со 2 стои конец, 1 залага за назад бод11ct платно, embroidering со 3 стои конец, 2 се залага за назад бодЕдна нишка на хартиена подлога треба да биде поделена на 6 стоиВклучува : платно, конец, игла, хартија план (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)Купувачот се покаже :

Виножито срцето крстот бод комплет 14ct 11ct печати платно бода везови DIY рачно изработени везана плус

191.52 -5 % DEN 182.00

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која тежина, ние гарантираме за вашиот успех*^_^*18ct Платно Големина : 11x9cm големина на Слика : 7x5cm14ct Платно Големина : 14×10cm големина на Слика : 9x7cm11ct Платно Големина : 18×13cm големина на Слика : 11x9cmВклучуваат : Смета или печатени платно x1 Памук конец x 1set (30% повеќе отколку што е потребно) Игла x2 хартија скицата x1set (За многу едноставна слика, хартија скицата не е вклучена за печатени платно верзија)Купувачот се покаже :