Црна Нови За Надвор од 10.1 -инчен Multitouch екран од 6-pin кабел FT5406EE8 WGJ1071-V5 чип WGJ1071 WGJ1071-V6 Бесплатен Превозот

DEN 708.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Witblue Нови За 7 инчен DEXP Урсус Z170 Дете Таблета капацитивни екран на допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 235.20

Нова За 7" инчен DEXP Урсус Z170 Дете 's капацитивни екран на допир панел Стакло Сензор Замена Бесплатен ПревозотКако екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабел и екран панел форма е исто како слика.Пакет : 1 PCs / многу Црн екран на допирАко ви треба бела една, ве молиме оставете порака за нас.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

10PCS/број 7 HK70DR2119 За Тробојка GS700 Екран на Допир Digiziter FPC-TP070255(K71)-01 XC-PG0700-037 FPC Панел Стакло Замена

DEN 1248.00

ве молиме погледнете на сликата внимателно и да се споредат со оригиналниот екран на допир кабел и екран на допир панел формата е иста како и листата еден пред да го купитеПостојат различни екран на допир панел форма со истиот кабел код верзии на пазарот.Пакет : 10 екран на допир digitizerКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да се различни, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот телефон ако вашата таблета со код како што е споменато...

6.5 инчи автомобил Gps DVD оригинални екран на допир; 155*89 екран на допир

623.52 -30 % DEN 436.00

Автомобил DVD6.5 инчен оригинални екран на допир 155*88 Quantity е голема, телефон за контакт 13528755133, Lin Шен

LCD Екран на Допир Digitizer Собранието со Рамка За ASUS VivoTab Забелешка 8 M80TA

DEN 816.00

LCD Екран на Допир Digitizer Собранието со Рамка За ASVivo Tab Забелешка 8 M80 TA : ЦРНА БОЈАОпис Состојба НА+ НОВ Дел 1number1 X LCD Екран на Допир Digitizer Собранието со Рамка За ASVivo Tab Забелешка 8 M80 TA(или замена модел) Size 8 инчи Резолуција Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени...

Вистински FPC3-WV70047AV1 во рамките на таблета 7-инчен LCD екран LCD екран

1399.20 -25 % DEN 1049.00

Нови оригинални автентични FPC3WV70047 AV1 7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD дисплеј LCD екран Една година гаранцијаГлавниот : 4.3 инчен 10.1 инчен LCD екран автомобил DVD навигација со DVD навигација со екран на мобилен таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на ПОДЛОГА врата дигитален инструмент дигитална фото рамка индустриска опрема терминали, итн ..Chimei Innolux Samsung Chunghwa Слика Цевки (КПТ) PegasHann Ѕвезда (Hann Star) БОЕ (БОЕ) PVI AUO (AUO) LG Hitachi ОстарСоработка Жешка Линија 075533060586 ГДин Ванг : 137601789891Физичка слика Детали РеференцаСо цел да се заштитат од губење ве Молиме цврстата По првата инспекција знак Ако курир да не инспекциски надзор и претставки тој решително ја отфрли! Или знак не му даде листа подоцна, им даде на него лице во лице инспекција по листата има оштетени отфрли повторно премина во потпишувањето! Мора да се запамети : имаме осигуреното секој пакет, доколку знакот на курир и тогаш тоа беше исчезна како оштетени, тоа беше одговорен за свој ! ( Нечовечки фактори на квалитет на проблеми ние сме одговорни за една година гаранција! )Инспекциски Мерки на претпазливост : Прво, станувај против светлина за да ја проверите екран тело нема пукнатини, аглите не се скршени? Второ, проверете потрошувачка линии не се скршени, напукнување феномен и не се изгубат кабли корени? (Кабел, исто така, е многу кревка, кога распакување, инспекција, и инсталацијата мора да се постапува со внимание!) Тоа нема да се промени како да го направите? Pro, ние може да О замена им помогне на екранот Треба Испрати во текот на екран пријател, ве молиме контактирајте со сервисот ~Испорака Default Шен Тонг, тактичност ве Молиме наведете кога фотографиран Изразат курир може да се обезбеди испорака до укажуваат на друг начин, сопственикот слободни да изберат курир...

Нови 10.1 инчен екран на допир Digitizer За IconBit NetTab Тор Quad (NT-1004T) (P/N: PB101A8495-T100-L) таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

DEN 1056.00

Нови 10.1 инчен екран на допир Digitizer За Icon Bit Net Tab Тор Quad (NT1004 T) (P / N : PB101 A8495T100L) таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Icon Bit Net Tab Тор Quad (NT1004 T) (P / N : PB101 A8495T100L)Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Новите 7 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Vodacom Smart картичката 3G (P/N:80701-0A5501A)

DEN 528.00

Новите 7" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Vodacom smart картичката 3 G (P / N : 807010 A5501 A) Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Vodacom smart картичката 3 G (P / N : 807010 A5501 A)Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

7 Инчен За Asus MemoPad HD7 ME173 ME173X K00B (Innolux Верзија) LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Собрание

907.20 -15 % DEN 771.00

7 Инчен За AsMemo Pad HD7 ME173 ME173 X K00 B (Innolux Верзија) LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer СобраниеОпис 1 Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка...