2017 Нов Бесплатен Превозот Жени, Девојки Headbands Мода Цртан Филм Стил Главата Бендови Популарни Коса Додатоци За Коса Turban

349.92 -6 % DEN 329.00

2017 Нов Бесплатен Превозот Жени, Девојки Headbands Мода Цртан Филм Стил Главата Бендови Популарни Коса Додатоци За Коса Turbanpompom топка големина : за кол.8cmЉубезно Ве Молиме Да Напомена : 1.Јас f постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја тисакате...

Нова Слатка Organza Цвеќиња Hairband Свадба Партија Еластичен Headband Деца Headwrap Трговија На Големо Малку Девојки Коса Додатоци Подароци

786.72 -8 % DEN 724.00

Слатка Бебе Девојки Цвет Headband Еластичен Чипка Headwrap за бебе девојки,години,новороденче,бебеСовршен за свадба,proms,партии,одмор,фестивал,фотографии,подароци за неаГолемина : цвет кол за 7cm ,чипка околу 2,5 см широкПакување : 12pcs по opp вреќа,а потоа се ставаат во меур пакет или кутија / картон1.Нашите цени не вклучуваат какви било даноци,ДДВ или други трошоци направени во клиенти земји2.Плаќање треба да се finsihed во времето,или цел ќе бидат затворени од страна на системот3.Пакетот е само превезува по исплата потврди4.Бесплатен превозот во повеќето земји преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet.Бесплатни ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА за под5...

LNRRABC 1 Set/14 компјутери Жените Популарни Црна Коса Barrette Hairpin Боби Иглички UpdoTool Коса Додатоци Barrette Cheveux

39.36 -14 % DEN 34.00

ОписОбјектот тип на коса клипови за девојкиМатеријал Легура Количина 1 Set / 14 парче Боја црна Род жени,жени,жени,девојкаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам Преку Кредитна Картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, Банкарски Трансфери...

За 1000PCS/торба Нови Дете Бебе Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Девојка Вратоврска Плетенки Коса Додатоци

49.92 -4 % DEN 48.00

Име : За 1000 PCS / торба Нови Дете Бебе Коса Носители Гума Бендови Ластичињата Девојка Вратоврска Плетенки Коса ДодатоциМатеријал : Силика гел1 PC Големина : Околу 1.5 cmБоја : 4 БојаМодел : МалиСпецификации : За 1000pcs (За 10001150 PCS )Пакување Листа : 1000pcs / торба венчињаПродавница се продаваат 1000pcs / торба Големи гумени Јаже,Ако сакате Големи, може да оди да купи

2 Парчиња На Жените Дама Плетење На Косата Додатоци Braider Ролери Кука Со Магија Коса Пресврт Стил Кифла Создателот Коса Бенд

59.52 -9 % DEN 54.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 Buc Жените Дама Плетење На Косата Додатоци Braider Ролери Кука Со Магија Коса Пресврт Стил Кифла Создателот Коса БендКарактеристики : 100% Сосема Нов И Висок квалитетМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 2 компјутериГолемина : 19*2.6 CMПакување Содржина : 2*На Косата Плетење Алатка[xlmodel][фото][0000] Слики

8 Елегантни Бели Симулирани Бисер Binded Тесен Појас Црна Hairband Домот Headwear Жените Модни Додатоци За Коса

45.60 -6 % DEN 43.00

Големина е околу 12cm*13cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

LYSUMDUOE Мода Голема Големина Kawaii Polka Точка Hairpin Бонбони Боја Деца Девојки Коса Клипови Headband Бебе Barrette Смола Шноли

80.64 -9 % DEN 73.00

Бонбони Боја и Висок Квалитет на Лак за Коса Клипови За Бебе Девојка Пакет : 6 Компјутери во opp вреќаГолемина : околу 5*1cm (1 cm =0.39 инчи) Pls забелешка ние испрати случаен боја и случајни стил! За Превозот : Нарачката е помалку од ( има следење на информации во Кина,без следење на информации надвор од Кина .Нарачката е повеќе од (>) $5, ние ќе брод надвор од Кина Пост препорачана Пошта или Eпакет, е следење на информации во или надвор од Кина ...

Крстот Крпа Заврзана Лак Темна Боја на Косата Клипови Barrettes Понежниот Headwear Коса Додатоци за Жени

22.56 -7 % DEN 21.00

Големина е околу 8.6 cm*2.5 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

20 компјутери Рака Прилагодите Grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Бутик Hairbows Коса AccessoriseAS

1190.40 -15 % DEN 1012.00

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убава Згодна коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 7 / 8" grosgrain панделки...

20 компјутери БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка Коса Додатоци 5.5 Девојки Коса Додатоци HairBows

1094.40 -15 % DEN 930.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убавото Комплекс Крило коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 1,5" и 2" grosgrain панделки...

Црна Сунѓерот Косата Алатка 2 Големини Косата Пунџа Трендовски Пена Headwear Коса Додатоци за Жени

22.56 -2 % DEN 22.00

Големина е околу : 22.5 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Нови Лето Стил Многу Модели Овошје Парче Коса Додатоци За Деца Жените Еластична Венчиња Конска Опашка Носителот На Непцата Headwear

26.88 -14 % DEN 23.00

Напомена : ќе има една мала дупка во некое овошје парче, нејзините користи за обликување на парче, па воопшто не грижете се, тоа не е дефектнема пластичен послужавник зад Киви .Omelette и Праска, тоа не имаат влијание во употреба.Големина е околу : 5 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Магијата Косата Пресврт Стил Пунџа Шноли Hairdisk Meatball Главата Гума Клип Коса Додатоци За Жените Косата Плетење Алатка

53.28 -31 % DEN 37.00

Магијата Косата Пресврт Стил Пунџа Шноли Hairdisk Meatball Главата Гума Клип Коса Додатоци За Жените Косата Плетење Алатка 1.Име : Коса Крофна 2.Материјали : Најлон 3.Големина : 24cm 4.Боја : Црна 5.Пакување : Polybag Боја : Црна Како да се користи ? step1Ако косата се состои различни слој на должина, ние ви препорачуваме да се обезбеди вашите конска опашка со гумени бендот на друг начин да го игнорира овој чекор step2се Повлече за коса преку постоечкиот јаз на душо curler и притиснете на интервали за понатаму да се сфати step3Лифт двата краја на душо curler нагоре до крајот на косата чекор 4Држете двата краја на душо curler и се тркалаат надолу спонтано step5Прилагоди на вашиот соодветни стегање како што сакате и се наведнуваат и завршува во кружна форма step6Нежно за да се префрлате косата наназад за да се покрие изложени душо curler step7Кога душо curler конечно е скриен...

Жените Девојки Цвет Кристал Кристал Невестата е Деверуша на Косата Клип Чешел Накит GD183 5BUW 7EE7

48.48 -28 % DEN 35.00

Оваа коса клип карактеристики јасно rhinestones и во цвет дизајн, тоа е совршен за свадба партија или додадете сјај на вашето секојдневно носење, кој е прекрасен подарок за вас или вашата девојка.Тип : Губење На КлипотМатеријал : Алуминиум & КристалПовод : Свадба Партија, Вечер Партија, Секојдневно Носење, Birthday (Роденден) / Фестивал ПрисутниКарактеристики : Транспарентна Кристал & Кристал, Цвеќиња Ливчиња ДизајнДолжина x Ширина : 6cm / 2.36" x 3cm / 1.18" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Коса Клип

Жените 4Pcs Коса Пресврт Стил Клип Стап Кифла Создателот Плетенка Алатка Коса Додатоци 6YHU 7F7N

36.00 -31 % DEN 25.00

Спецификации : Моден 4pcs коса стил алатка фризура производител модел се повлече клип направи пресврт чешел.Одлично за работа, забава, настан или домашна употреба.Лесно да се направи нова фризура во секунди.Тип : Коса Стил АлаткаПол : ЖенитеМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 1 Сет(4 Pcs)Чешел Големина : 21cm x 2.5 cm / 8.27" x 0.98" (Прибл.)Големи се Повлече за Коса Игла Должина : 18cm x 4cm / 7.09" x 1.57" (Прибл.)Мала Игла, Влечење за Коса Должина : 13.5 cm x 2.5 cm / 5.3" x 0.98" (Прибл.)Двојно Кука Плоча Коса Должина : 20.5 cm x 3.5 cm / 8.07" x 1.38" (Прибл.)Забелешки : 1...

Домот Водат Зголеми Цвет Лак Стакло Мушка Косата на Главата Двојно Вметнување Клипови Чешел Ткаенината 5BS2 7GLQ 9D2Z

57.60 -29 % DEN 41.00

Домот Водат Зголеми Цвет Лак Стакло Мушка Косата На Главата Двојно Вметнување Клипови Чешел МанжетнатаОва се Водат Зголеми Цвет Лак Стакло Мушка Косата на Главата Чешел Клипови е навистина посебно, со што ќе се направи да изгледа единствен и елегантен...

Модерен Луксузни Симпатична Жените Злато Синџир Коса Клип Коса Barrette конска опашка Носителот 2MWT 5PY2

39.84 -30 % DEN 28.00

Модерен Луксузни Симпатична Жените Злато Синџир Коса Клип Коса Barrette Конска Опашка НосителотКарактеристики : Нов моден дизајн, многу популарна.Многу добар подарок за вас и вашите пријатели.Спецификации : Состојба : Нова и висок квалитетМатеријал : ПластикаТип : Конска Опашка НосителотПакет Се Вклучени : 1 x Коса Бенд