10PCS/МНОГУ TGAN40N60FD TK40J60U FKP200C TK50J60U K50J60U TO3P ДА-3P

864.00 -5 % DEN 821.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

50PCS/МНОГУ FDP42AN15AO IXGP16N60C2D1 2SJ302 J302 BUK7L06-34ARC TO220 ДА-220

1248.00 -5 % DEN 1186.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

10PCS/МНОГУ FJA4210-0 J4210-0 2SC3012 C3012 RJK5014DPK RJK5014 K1304 2SK1304 TO3P ДА-3P

672.00 -5 % DEN 638.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

Freeshipping TPCM8001 TPCM8001-H M8001

522.24 -5 % DEN 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping LM386 LM386L

762.24 -5 % DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping R65C02 R65C02J4

858.24 -5 % DEN 816.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

10PCS/МНОГУ STW32NM50N 20FL2CZ FGA50N100BNTD2 STW25A60 TO3P ДА-3P

768.00 -5 % DEN 730.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

10PCS/МНОГУ 2SC4140 C4140 STW28NM60ND FQA13N80 H5N3003P 5N3003 TO3P ДА-3P

768.00 -5 % DEN 730.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

ТВ HDMI VGA CVBS USB LCD Контролер Одбор Со само 11,6 инчен 1920x1080 N116HSE-EJ1 EA1 IPS LCD Екран

DEN 4924.80

LCD Контролер Одбор : HDMI VGA AV USB RF LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделHDMI Порт Поддршка Трансформира Аудио Компатибилен Со HDMI 1.3 / 1.4,HDCP 1.2USB Видео ПоддршкаAV Компатибилен Со PAL И NTSCВидео Внесување : HDMI VGA AV RF, USBАудио Влез : HDMI PCАудиоАудио Излез : Звучник КонекторOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 188mm x 43mm x 17mmСамо 11,6" LCD Екран N116 HSEEJ1 EA1 : Display Mode AAS, Нормално Црна, TransmissiveРезолуција 1920 RGB)×1080Преглед На Големина 268 × 156.9 × 2.5 (H×В×Д)Приказна Површина 258.32 × 146.18 (H×V)Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 700 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 89 / 89 / 89 / 89 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс e DP (2 Ленти) , Полнач , 30 игличкиСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× HDMI VGA AV USB RF LCD Контролер Одбор Т...

100pcs TL431A TL431 ДА-92 Програмабилни Референтен Напон

DEN 67.20

TL431Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Нова Топла Продаде VGA AV KYV N2 V2 Контролер Одбор Плус 7 инчен TFT 800x480 AT070TN84 V. 1 2x30 Pin LCD Екран Панел

2783.52 -5 % DEN 2644.00

Нова Топла Продаде VGA AV KYV N2 V2 Контролер Одбор Плус 7 инчен TFT 800x480 AT070 TN84 V 1 2x30 Pin LCD Екран Панел Општа Спецификација на INNOLUX AT070 TN84 V...

Бесплатен Превозот PGH308A ,Може директно да се купи или да се јавите на продавачот.

DEN 1152.00

Шенжен Hongyer електронски компоненти Продажбата Co., Ltd.Добредојдовте на нашата веб страница, ви благодариме за изборот наНашите производи и услуги, и со нетрпение очекуваме да вашата соработка!Ние сме професионални дилер, во Кина, ние имаме повеќе од десет години искуство, купувачи пред купување на нашите производи, ве молиме внимателно да ги прочитате следниве : ВАЖНО : Со цел да се избегне борба...