Силиконски калап мини Дама со птичји облик фондан торта чоколадна мувла Diy декорација мувла Бесплатен превозот торта декорирање

DEN 95.52

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .

силиконски калап цемент држач, четка за заби четка за заби седиште шупливи пен носителот калапи Цемент живот материјали калапи

719.52 -10 % DEN 648.00

Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

П-981 Пилешко има злато Ingot, силиконски калап, глина мувла, Чоколадо Мувла Freeshipping

DEN 720.00

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова Мувла тежина : 230g Мувла големина : 885cm Оценка на температура : 40 centigrde на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба...

силиконски калап конкретни цемент Coasters чаши изолација мат филџани кафе Coasters калапи Цемент живот материјали калапи

959.52 -10 % DEN 864.00

ДОБРЕДОЈДЕПогоден за чаши со дното дијаметар на помалку од 8 смКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

нова година Шема јајце мувла храна одделение силиконски калапи мувла калап за правење на сапун габи Велигден силиконски калап свеќа калапи

685.44 -10 % DEN 617.00

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.нова година Шема јајце мувла храна одделение силиконски калапи мувла калап за правење на сапун габи Велигден силиконски калап свеќа калапиМувла Материјал Силикони производ големинаcm Сапун тежина 120g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DIY Texas Hold ' Em Силикони Фондан Торта Мувла 3D Силикони Чоколадо Мувла Торта Декор За Торта, Печење Алатки FM348

177.60 -5 % DEN 169.00

DIY Texas Hold ' em Силикони Фондан Торта Мувла 3 D Силикони Чоколадо Мувла Торта Декор За Торта, Печење Алатки FM348име на производ : Texas Hold ' em фондан мувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM348Силиконски Големина на : 23*10*0.5 cmСиликонски Тежина : 67gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM348Материјал : Храна Одделение СиликонскиБоја : објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade

1Pcs 3D Божиќ Снегулка Форма на Силиконски Калап Бонбони Сапун Мувла Чоколадо Калапи за Печење Алатки За Торти Торта Декорирање Алатки

148.80 -20 % DEN 119.00

1 Pcs 3 D Божиќ Снегулка Форма на Силиконски Калап Бонбони Сапун Мувла Чоколадо Калапи за Печење Алатки За Торти Торта Декорирање АлаткиКомпанијата Вовед Здраво пријатели,добредојдовте на нашата продавница.Ние сме производител на одлуки bakeware...

6-Мачка е Шепа Силикони Ice Cube Чоколадна Торта Cookie Cupcake Сапун Калапи

108.96 -12 % DEN 96.00

Опис на производот : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Розова Материјал : Силикон Количина : 1pc Големина : 18cm x 14cm x 1.6 см / 7 x 5.5 x 0.6 инчен Внатрешна дупка Големина : 6 Мачка е шепа : 5.7 х 4.5 cm x 1.6 см Може да издржи температура опсег : 40 ~ 220 степен Невкусна, нетоксични, отпорност на прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење...

Ексклузивно продажба свеќа свадба свеќи силиконски калап цвет свеќа режим на Три-димензионални цвеќиња силиконски калап

DEN 2388.48

Ексклузивно продажба свеќа свадба свеќи силиконски калап цвет свеќа режим на Тридимензионални цвеќиња силиконски калапОпис Item Име Тридимензионални цвеќиња силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 12cm*13cm тежина / g 440g Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

Силиконски калап K017 Шише бебешка коњ форма смола цвет мувла Декорација Фондан торта мувла

DEN 287.52

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : 80*80*10мм♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

бесплатен превозот новиот Божиќ Алатки Мини Ѕвезда Торта декорирање алатки Cupcake Кујна фондан Бисквит додатоци Торта мувла Стојат

33.12 -12 % DEN 29.00

Можеби, исто така како следниве производи : Сосема нов и висок квалитет.Лесен за употреба и чиста.Се создаде неверојатна потрага ѕвезда.Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.3 различни големини, 1.8 cm 1.5 cm, 0.8 cm.Можеби, исто така како следниве производи :