40*50CM Нови Сива Цвеќиња Печатени Серија Памучна Ткаенина Telas Пакет DIY Комбинација за Шиење Бебе Играчка Материјал Quilting Постелнина Tecido

479.04 -15 % DEN 407.00

Име на производ : Сива Цвеќиња Цртан филм Печатени c otton ткаенинаМатеријал : 100% twill памук,kinda т hinДизајн : како на сликата прикажаниГолемина на : 40*50 CM (намалување од рака, грешка од ±2 cm)Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1.Може да се купи метри ,pls контактирајте со нас.Pls тие информации се ткаенина може да изгледа малку поинаква од камерата 2.Сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM се овозможи ед.Превозот : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 37 работни дена.Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 1530 работни дена откако ќе бидат поставени.Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.Тоа може да биде до 3045 работни дена.Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Големина или Одговара на Прашањата : Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

СВИЛА CHARMEUSE САТЕН 114cm ширина 19momme Чиста Mulberry Свила Ткаенини Кина Свила венчаница Tissu Длабоко Пурпурни Црвено НЕМА 79

1727.52 -10 % DEN 1555.00

Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1 / Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M...

160*50CM/ЕЕЗ Сина Лента Печатени Памук Ткаенини Ткиво Шиење Telas DIY Комбинација Quilting Бебе Постелнина Текстилни Tecido

287.04 -10 % DEN 258.00

Ткиво на крпеница,цветни печатење на ткаенина,quilting ткаенина,памук ткаенини масти квартал пакет,текстилни ткаенини,tilda памучна ткаенина,ткаенина за шиење,Zakka,ткиво да се шие,tecido,занает материјалИме на производ : Сина Лента печатени памучна ткаенина пакетМатеријал : 100% памук ткаениниДизајн : како на сликата прикажаниГолемина на : 1 парче=160*50cm (намалување од рака, грешка од ±2 cm)Пакет Содржина : 1 BUC / МногуКарактеристики : Екопријателски отпечатоци,меки и удобни ,дишепогоден за крпеница, перница покрива, кеси, душеци, престилки, занаети, дома мека декорација , видови на DIY проекти.Answer : ___________________________ Note : 1...

16pcs/Многу, Памук Обична Зелена Печатени Quilted Ткаенини Поставени,Текстил Крпеница,Ткаенина за Шиење,Ткиво,Крпа,Tilda-50x50cm

1200.00 -10 % DEN 1080.00

16pcs / Многу,100% Памук Обична Зелена Печатени Quilted Ткаенини Поставени,Текстил Крпеница,Ткаенина за Шиење,Ткиво,Крпа,Tilda50x50cm DIY Додаток Памучна Ткаенина Комбинација Име на Производ : 100% Памук Ткаенини Масти Квартал Пакет Цветни Шема Материјал : Памук, Тенка Погоден За Крпеница,Играчки,Занает,Торба,Паричник,Чанта,Бебе Облека,Бебе Dedding И Многу Други Шиење Занаети,Нормално DIY Проекти...

шампањ Хеклани Чипка Ткаенина, Булчински Venise чипка ткаенина, Vlf002-в

DEN 1439.52

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАШампањ...

Нови Полиестер Чувствува Ткаенина Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор Материјал Дебелина 1mm Микс 40 Бои 20x30cm 7.8x11.8inch N-10F

DEN 1013.76

Име на производ : полиестер чувствува ткаенина пакетМатеријал : 100% полиестер,1 MM дебелиБои : 40 видови на бојаГолемина : 20cm*30cm(намалување од рака,+2cm грешка)Пакет Содржина : 40 парчиња / торбаНа снопови е пресече и не може да shoose боја.Ако нарачате повеќе од 1 многу ,тоа не е континуирано.Ако ви се интересни други предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни чувствува предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни основните квалитет памук комбинација ткаенина предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни Чипка предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни Патент предмети, ве молиме кликнете на следниот линк

Полиестер Чувствува Ткаенина Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор Материјал Дебелина 1mm Микс 40 Бои 10x15cm 3.9inchx5.9inch N-10D

DEN 432.00

Ако ви се интересни други предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни чувствува предмети, ве молиме кликнете на следниот линкИме На Производ : ЧувствувавМатеријал : 100% полиестер,Дебелина : 1 MMБои : 40 видови на БОЈАГолемина : 10cm*15cm(намалување од рака,+2cm грешка)Пакет Содржина : 40 парчиња / торбаАко ви се интересни памук комбинација ткаенина предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни Чипка предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни Копчето предмети, ве молиме кликнете на следниот линкАко ви се интересни Патент предмети, ве молиме кликнете на следниот линк中未标题2Име на производ : Feutrine, текстил, felts, fieltro, keçe, manualidades costura, feutrine, филц ткаенини, филц, stoff, feltro став artesanato

40*50CM 6PCS Мека Боја Серија Печатени Памучна Ткаенина Telas Пакет DIY Комбинација за Шиење Бебе Играчка Материјал Quilting Постелнина Tecido

415.68 -15 % DEN 353.00

Име на производ : Мека Боја Серија Печатени c otton ткаенинаМатеријал : 100% twill памук,kinda т hinДизајн : 6 бои,како на сликата прикажаниГолемина на : 1 парче = 40*50cm (намалување од рака, грешка од ±2 cm)Пакет Содржина : 6 парчиња (секој дизајн 1 парче)Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1.Може да се купи метри ,pls контактирајте со нас.Pls тие информации се ткаенина може да изгледа малку поинаква од камерата 2.Сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM се овозможи ед.

Луција занаети 3y/многу 4cm/5cm/8cm/10cm Природни Јута Панделки се Тркалаат Burlap Ткаенина За Свадба Партија DIY Декорација Занает 047005023

DEN 66.72

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / T ЗАЧУВАМ.2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.ПРЕВОЗОТ : 1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката...

160x50cm Slanting мрачно памучна крпа децата облека позадина крпа бебе облека, кожа, текстил, сладолед бонбони боја

DEN 98.40

Ширина : 160cm Материјал : 100% памук Димензии : 50 * 160cm (за 19.5"*63") MPN : Бебе клип беше, ракави, кеси, опремени листови Количина : 1 Тежина : 160g Миење инструкции : Измијте се со ладна вода...

Нови Пристигнување Точки Дигитален принт Беспомошна и Мазни Ткаенини за Пролет и Лето Облечи Кошула

1344.00 -10 % DEN 1210.00

Ткаенини описБидејќи речиси на нашите ткаенина е посебна за Европски и Американски врвот одделение пазар,па затоа е со висок квалитет и најновата мода.Цената на облека кои се направени од овие ткаенина е многу висока,но тука можете да го купите во разумна цена.Вие нема да се жалам за да го купат.Може да се направи облека се однесуваат на слика или само да го направи тоа со ќе.ИспоракаКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест,но, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.Ве молиме имајте на ум дека вие сте одговорни за сите additonal царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Според нарачката,ние имаме право да се промени на подобро превозот метод,како што се САД поголем од $300 или потешки од 2kg ќе промена на ПРОЗОРЦИ,руската Федерација потешки од 2kg ќе се промени за да ЕМС.Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако постои било кој квалитет на проблемот со објектот,ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 7 дена од денот на вашиот прием на објектите.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете posibive повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Убави цвеќиња, високо Dingwei преку елегантна облека ткаенини ткаенини Chiffon печатени

1305.60 -18 % DEN 1070.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичностШирина : 150cmТежина : 110g / mСостојки : хемиски влакнатежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел...

Ribenyuandan синџири на лоши карти жакард предиво обоена памучна ткаенина ткаенина, облека профил DIY оска на времето

1440.96 -18 % DEN 1182.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичностШирина : 160cmТежина : 317g / mСостојки : %70 полиестер%30 памуктежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел...