Madrry Висок Квалитет На Плоштадот Школка Накит Сетови Ѓердани & Обетки & Прстен Дубаи Класичен Дизајн Свадба Bijoux Pendientes Brincos

DEN 1440.00

НАПОМЕНА : Бидејќи камења се природни школки, може малку боја разлика со различни производи.Што е уште поважно, единствено компјутери во 1 поставува, исто така, не може да биде апсолутно иста.Ако не може да прифати било која боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи!

Моден Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели Шарм Хривнија Pendant Ѓердан Писмо Од Не ' Рѓосувачки Челик Мешавина Боја Дами Накит Сет

312.00 -20 % DEN 250.00

Моден Крива Бар Накит Поставите Најдобри Пријатели Шарм Хривнија Pendant Ѓердан Писмо Од Не ' Рѓосувачки Челик Мешавина Боја Дами Накит СетПредмет Тип : Накит СетПарична казна или Мода : МодаПоставување Тип Павер ПоставувањеПол : ЖенитеМетали Тип На : Нерѓосувачки ЧеликБрој на модел : Бар Накит Поставите JS011Ѓердани Тип : Pendant ЃерданиСинџир Тип : Линк СинџирЗатворач Тип : HummerОбликотшема : БарСтил : Трендовскиis_customized : ДаМатеријал : МеталФункција : НакитКомпатибилност : никојПад На Превозот : Даis_customized : ДаПовод : Партија Свадба Ангажман ПодарокБоја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна БојаСтил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликЕкспрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEXДизајн : Крива Бар Накит Поставите Најдобри ПријателиМесто на Потекло : Кина (Копно)1...

JEXXI Булчински Свадба Накит Сетови Austrica Crysal Топката Pendant Neckalce Earring Sterling Silver Сет За Жените Подарок

177.60 -50 % DEN 89.00

Име : Булчински Накит Сетови За СвадбаСостојба : 100% Сосема НовСинџир Должина : 18"Повод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

Моден Накит 925 Sterling Silver Геометриски Синџир Pendant Neckalce и Хривнија Накит Сетови За Жените Најдобриот Подарок

DEN 287.52

Метал Материјал:925 Фунта Сребрен Ѓердан Должина:45см Хривнија Должина : 20cm Тежина:75g s hipping 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

ААА 10ММ Сива Школка Имитација Бисер Ѓердани Хривнија / Earring Поставите>>> Бесплатен превозот

1007.52 -21 % DEN 796.00

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

Multicolor симулирани-перл шел монистра 4mm 4 редови ѓердан Dangle обетки за жените круг монистра синџир накит поставите 18 B3459

685.92 -30 % DEN 480.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Шарм 4 редови школка 4mm круг бисери ѓердан хривнија обетки накит поставите домот Multicolor симулирани-бисер накит 18 B3458

823.68 -30 % DEN 576.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Collare 316L не 'Рѓосувачки Челик Накит Сетови За Мажите Златен/Црна Боја Ѓердан Хривнија Поставите Фигаро Синџир Мажите Накит трговија на Големо S521

671.04 -50 % DEN 336.00

316 L не 'Рѓосувачки Челик Накит Сетови За Мажи жолто Злато позлатен Mens ѓердан хривнија поставите Фигаро" синџир мажите накит трговија на Големо S521 Mens ѓердан хривнија / span> Фигаро "синџир мажите не' Рѓосувачки Челик Накит Сетови За МажиМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан, 1 нараквица ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Ако сакате појавување ѓердан и нараквица одделно ,ве молиме кликнете на следните слики : Бесплатен превозот за сите нарачки...

ThreeGraces Природни Црвени Кубни Циркони Кристал, Отворајќи Долго Dangle Ѓердан И Обетки Златна Боја Накит во Собата За Жените JS146

1478.40 -5 % DEN 1404.00

100% Сосема НовСтил : Жените Партија Накит СетГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно НосењеПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиEarring Големина : 4.5 cmЃердан Должина : 45 cm+5 cm продолжен синџирThree Graces Природни Црвени Кубни Циркони Кристал, Отворајќи Долго Dangle Ѓердан И Обетки Златна Боја Накит во Собата За Жените JS146