JIOFREE Жените Класичен Мулти синџир слој боја на слонова коска Круг Симулирани-бисер Имитација бисер Ѓердани рачно изработени долго Бисери Ѓердан жени

190.08 -14 % DEN 164.00

опис на производот: 1.100% рачно изработени бисер ѓердани; Должина : 86cm / 34" Тежина : 110gram2.Дијаметар на Перл : 6 MM / 8ММ3.Процес : рачно изработени4.Висок квалитет на изработка гаранции за квалитет, удобност и трајност5.Направен од висок квалитет на издржлив материјал, вклучувајќи Faux Бисер

Collare 925 Sterling Silver Мачка Pendant Кубни Циркони Симпатична Животно Вистински Слатководни Бисер Накит Нежен Ѓердан Жените P612

1151.04 -50 % DEN 576.00

Нерѓосувачки Спорт Накит Pendent & Ѓердан За Мажи жолто Злато Позлатен Ѓердан Pendent трговија на Големо Мажите Олимписки Накит P2143 Pendent & Ѓердан Спорт Накит Pendent & Ѓердан трговија на Големо Мажите Олимписки НакитМатеријал : 100% 925 фунта сребро ,вистински слатководни бисер Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар),1 подарок кутијаБесплатен превозот за сите нарачки...

Унисекс Ѓердани Синџири Мода DIY Накит Додатоци Поставен Хип Кутија Синџир Ѓердан Bijoux Femme 60mm

59.04 -36 % DEN 38.00

JA0022516Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиумски4 Стилови за избор : Кутија Синџир, "О" Синџир, Голем Круг Синџир, Плоштад Синџир4 бои за вашиот избор : Злато, Сребрена, Црна, Розово златоДолжина : 60cmУбав подарок за вас и вашите пријатели.Пакет се вклучени : 1pc x Долг Синџир наAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 13cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DongshengStranger Работи Елка Светла Шарм Ѓердан Шарени Сијалица Pendant Ѓердан Сијалица Ѓердан Жените Девојки-30

123.36 -31 % DEN 85.00

dongsheng Stranger Работи Елка Светла Шарм Ѓердан Шарени Сијалица Pendant Ѓердан Сијалица Ѓердан Жените Девојки30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Тежина : 10g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Dongsheng Различни Шарм Шарени Сијалица Чудни Работи Светла Шарм Ѓердан Приврзоци за Жени, Девојки Накит за Подарок-30

1357.44 -32 % DEN 923.00

dongsheng Различни Шарм Шарени Сијалица Чудни Работи Светла Шарм Ѓердан Приврзоци за Жени, Девојки Накит за Подарок30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : Како на сликата Тежина : 10 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Dongsheng Натприродни Ѓердан Pentagram Pentacle Castiel Лак и Стрела Вештерка Заштита Ѕвезда Амајлија Џемпер Синџир Ѓердан-30

123.36 -32 % DEN 84.00

dongsheng Натприродни Ѓердан pentagram Pentacle Castiel Лак и Стрела Вештерка Заштита Ѕвезда Амајлија Џемпер Синџир Ѓердан30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.4*3.5 cm Тежина : 9.8 г Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

NADEEM Нови Пристигнување 108 Компјутери Природни Мала Камен Мушка Јога Хривнија Ѓердан Накит Медитација Око Pendant Шарм Камен Ѓердан

708.00 -40 % DEN 425.00

NADEEM Нови Пристигнување 108 Компјутери Природни Мала Камен Мушка Јога Хривнија Ѓердан Накит Медитација Око Pendant Шарм Камен ЃерданВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменПлаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPSот ) 47 Дена ИспоракаПлаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух MailЗА ПРЕВОЗОТ1...

YUKAM Етничка Boho златник Pendant Ѓердани Џемпер Синџир Жените Ѓердан Изјава Ѓердан Multilayer Едноставна Монета Диск Ѓердан

131.52 -35 % DEN 85.00

YUKAM Етничка Boho златник Pendant Ѓердани Џемпер Синџир Жените Ѓердан Изјава Ѓердан Multilayer Едноставна Монета Диск ЃерданБРЕНД : YUKAMМАТЕРИЈАЛ : Цинк ЛегураГОЛЕМИНА : Како на сликатаБОЈА : Сребро ЗлатоКОЛИЧИНА : 1 X Синџир ЃерданГЛАВНИОТ КАМЕН : НикојПОГОДНИ ЗА : Дами / Љубители / Жени / Пријател / Девојка / Жена / ЌеркаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

Година Подарок Нов Бренд На Модниот Сребро Позлатен Ѓердани Гроздобер Шупливи Цвет Bijoux За Жените Sne150854

307.20 -50 % DEN 154.00

2016 година Божиќ Подарок Нов Бренд на Модниот Злато Сребро Позлатен Ѓердани Гроздобер Шупливи Цвет Bijoux За Жените Sne150854 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 90.5 cm*6cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Szelam Гроздобер Долго Pendant Ѓердани За Жените Златна Боја Фауима Рака Уроци Multilayer Ѓердани Collares 2017 Sne150823

230.40 -48 % DEN 120.00

100% Сосема Нов Гроздобер Долго Pendant Ѓердани За Жените Злато Позлатен Фауима Рака уроци Multilayer Ѓердани Collares 2016 Година Подарок Sne150823 Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 40.5 cm*50cm*60см*5cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Жени Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Szelam Висок Квалитет На Австриската Кристал Ѕвезда Симулирани Бисер Ѓердани Приврзоци Златна Боја Синџир Bijoux За Жените Подарок Sne150813

321.60 -40 % DEN 193.00

Висок Квалитет на Австриската Кристал Ѕвезда Бисер Ѓердани Приврзоци Опкружувачки Злато Позлатен Синџир Bijoux За Жените Подарок Sne150813 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 42.5 cm*6cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Сон Пурпурна Оган Змеј Вени Ѓердан Монистра Природата Мраз Оникс Камења, Камен Монистра 8мм Шарм Монистра Најдобар Избор на Подароци

614.40 -8 % DEN 565.00

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : ТркалезнаГолемина : 10мм : количина 38pcs по влакноЦената е за 3strands, можете да изберете 3colors, ве молам дозволете ми да знам пред да нарачате.Пакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА ГОЛЕМА Барок БИСЕР ЃЕРДАНИ-добар Quanlity-925 SILIVER КУКА

DEN 3355.20

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назадова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ...

2017 Луксузни Синџир Долго Сребро Позлатен Остава Ѓердан За Жените Свадба Висок Квалитет Изјава Накит Sne150846

312.00 -40 % DEN 187.00

2016 година Луксузни Синџир Долго 18 K Злато Сребро Позлатен Остава Ѓердан За Жените Свадба Висок Квалитет Изјава Накит Sne150846112 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 110cm*5.5 cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

НИСКА Австриската Кристал Злато Боја на Цвет Кристал Синџир Ѓердан За Жени со Висок Квалитет Божиќ Подарок Sne150811

239.04 -50 % DEN 120.00

Нови Австриската Кристал Вистински Злато Позлатен Цвет Кристал Синџир Ѓердан За Жени со Висок Квалитет Божиќ Подарок Sne150811 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит / Ѓердани & Приврзоци Материјал : Екопријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина : 54cm*5.5 cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит