Ниска Цена Метал Дизајн на Рамка 2CH RF Безжичниот Далечински Управувач Притисни Покрие Предавателот со Следење на Број 315Mhz 433Mhz

232.80 -10 % DEN 210.00

Ниска Цена Метал Дизајн на Рамка " 2 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Притисни Покрие Предавателот со Следење на Број 315 Mhz 433 MhzПакет : 1piece Предавател (батерија, не се вклучени)Работен Напон : DC12 VРаботна Фреквенција : 315 MHz / 433.92 MHzРаботат на струјата : ≤10m AПренесување на Далечина : 0500mРаботна Температура : 10'C~+70'CВе молиме имајте во предвид : оваа ставка не вклучуваат Приемник Вид совети : имаме многу примачи во нашите продавници, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавателот , ако еден новак за RF далечински контролен систем ...

Топла Продажба Широк Напон AC 85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник +Ѕид Круг Предавателот 315/433Mhz

807.36 -10 % DEN 727.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Топла Продажба Широк Напон AC 85 V 110 V 120 V 220 V 250 V 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник +Ѕид Круг Предавателот 315 / 433 MhzСпецификација : Работен Напон : AC85~250 V Работна Фреквенција : 315 / 433 MHz( Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ...

Smart Home AC 85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 4pcs Примачите & Ѕид Панел Леплива Предавателот

1508.16 -10 % DEN 1357.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Smart Home AC 85 V 110 V 120 V 220 V 250 V 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 4pcs Примачите & Ѕид Панел Леплива ПредавателотСпецификација : Работен Напон : AC85~250 V Работна Фреквенција : 315 / 433 MHz( Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ...

Iintermediate Switch Wallpad Калено Стакло 110V-250V ЕУ, велика БРИТАНИЈА Стандард Флуоресцентни 1 Банда Средно Притисни На и Исклучување

453.60 -40 % DEN 272.00

Iintermediate Switch Wallpad Калено Стакло 110 V250 V ЕУ, велика БРИТАНИЈА Стандард Флуоресцентни 1 Банда Средно Притисни На и ИсклучувањеБанда =Копчето 1 Банда=1 Копче 2 Банда=2 Копчиња 3 Банда=3 Копчиња1 Начин = 1 вклучете контрола 1 светилки 2 Начин = 2 прекинувачи контрола 1 светилка заедно

Бесплатен превозот М8 1mm PNP НЕМА рамна тип индуктивен сензор прекинувач со наведнуваат сензор конектор (IM8-1-ДПА-C)

792.00 -5 % DEN 753.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Бесплатен превозот М8 1mm PNP НЕМА рамна тип индуктивен сензор прекинувач со наведнуваат сензор конектор (IM81ДПАC)Specificate : Модел : IM81ДПАВиндуктивен тип на цилиндароткривање на далечина : 1mm (рамна тип)излез : PNP НЕконектор : наведнуваат типматеријал : метал случајПроизводи покажеМодел IM81ДПАC Монтажа Испуштивме уреди со покажувач на растојание 2mm напон 1030 VDC Излез PNP НЕ Оптоварување тековната Напон капка Тековната потрошувачка Повтори точноста Фреквенција 200 Hz Излез екранот LED осветлување Поларитетот заштита Да Краткиколо заштита Да Собна температура 25~+75 C Заштита степен IP67 Домување материјал бакарни легури Врска 2m ПВЦ Кабел за Сертификација CE,Почитувани Купувачи, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате следното : ви благодариме за вашето време.За Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни денаАко не сте добиле вашата нарачка по 30days., ве молам, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери и одговорите што побрзо.Се истакна : некои изразуваат Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава...

Нови AC220V 1CH 10A RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Светлината LED Светилка НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ 3Receiver & 1Transmitter Учење Кодот

816.96 -10 % DEN 735.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Нови AC220 V 1 CH 10 A RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Светлината LED Светилка НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ 3 Receiver & 1 Transmitter Учење КодотНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Канал : 1 CH Работен Напон : AC220 V(Текст AC220 V Излез AC220 V) Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 10 A Оперативни Температура : 10'C~+60'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

MCCB GEM1-100L/4300 GEM1-100/4300 GEM1-125L/4300 GEM1-125M/4300 400VAC 100/125A Ac 4P Моделирани Случај Коло Прекинувач

DEN 1200.00

1.Љубезно ве молиме да се избере модел кога ќе се направи нарачка.2.Секое коло прекинато е со завртка ореви, завртки завртки и флеш бариери за слободни.3.Ние исто така нудиме функционални додатоци во формата подолу, ако имате потреба од тоа , ве молиме забележете го името и количината кога ќе се направи нарачка ...

Нови и оригинални OMRON Близина Switch, сензор E2E2-X2C1 2M 12-24VDC

DEN 2160.00

100% Нови и оригинални OMRON Близина switch, сензор E2 E2X2 C1 2 M 1224 VDCПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА​Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

1pcs Potentiometer RH2702, живеат отпор тип 50KAX2, вратило должина 25MM

273.60 -5 % DEN 260.00

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10Pcs AC 6A 10A 250V На Off Snap SPST Круг Брод Рокер Switch Црна 2Pin Прекинувач Притисни Копче за Префрлање Црно Бела Фабрика

DEN 71.52

10 Pcs AC 6 A 10 A 250 V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црнаеден скок и една фрли(SPST) контакт тип, 2 pin терминали, вклучено исклучено се држат во круг рокер switch.Широко се применува за контрола на сите видови на апарати за домаќинство како што се вода диспензерот, неблагодарна работа, кафе тенџере и така натаму.Вкупната Големина : 30 x 26mm / 1.18"" x 1"" (L*D)Планината Дупка со Дијаметар : 25мм / 0.98""Тежина : 42g'

1X Долго се Справи со Нови Микро Ролери Лост Рака Нормално Отворен Тесна Граница Вклучите KW7-2 Dls HOmeful

42.24 -15 % DEN 36.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Микробранова Микро Врата / Печка / Фрижидер Блокирам N / O / N / C ПрефрлатеСо Ролери Лост ГраницаБоја : Случајни боја(Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.)15 A, 250 V ACДимензија : 28 x 16 x 9mm (L X W X H)Количина : 1 компјутер Answer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченНема мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...