CCOR, 10pcs 8*100mm+15X300mm Метален СТП Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење на 8мм Слајд Писмо Шарм, трговија на Големо цена!

792.00 -14 % DEN 681.00

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА за да купат од овој магазин.системот ќе се комбинираат на превозот надомест автоматски.Вкупно цел повеќе од 100.00 Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.Превозот Начин(Слободни)Delievery ВремеЦел ВредностКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусКина Пост Воздух Mail3060 дена3045 денаEпакет (САД)По 1520 денаDHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSОТ510 дена≥$100Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSот за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови ...

Слатка Бел 8 КОМПЈУТЕРИ 43*44mm Легура Цвет мачка шарм Шупливи лепак празно Pendant фах рамки шарм рамки Поставување DIY рачно изработени D6171

249.60 -10 % DEN 225.00

Слатка Бел 8 КОМПЈУТЕРИ 43*44mm Легура Цвет мачка шарм Шупливи лепак празно pendant фах рамки шарм рамки Поставување DIY рачно изработени D6171Точка Бр.D6171Објектот Количина8 компјутери / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Сребро Антички бронза ЗлатоОбјектот Околу Големината 34*44mm дупка : 2.6 mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот...

10pcs/многу Љубов Шарм Антички Сребрен Тон Dangle Шарм за Diy шарм накит ѓердан Pendant накит додатоци наоди

34.08 -9 % DEN 31.00

10pcs / многу Љубов Шарм Антички Сребрен Тон Dangle Шарм за diy шарм накит ѓердан pendant накит додатоци наодиЌе добиете 10 парчиња.Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни...

Слатка Бел 15pcs 29*43mm Црни Алуминиумски Шупливи ѕвезда копче шарм лепак празно ѕвезда Pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D6181-1

287.52 -10 % DEN 259.00

Слатка Бел 15pcs 29*43mm Црни Алуминиумски Шупливи ѕвезда копче шарм лепак празно ѕвезда pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D61811Точка Бр.D61811Објектот Количина20 парчиња / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Сребро Антички бронза Злато ЦрнаОбјектот Околу Големината 29*43mm дупка : 2.1 mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот...

Слатка Бел 15pcs 25*55мм Три боја Алуминиумски Празен круг ѕвезди шарм лепак празно Pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D6176

259.20 -10 % DEN 233.00

Слатка Бел 15pcs 25*55мм Три боја Алуминиумски Празен круг ѕвезди шарм лепак празно pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D6176Точка Бр.D6176Објектот Количина15 компјутери / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Сребро Антички бронза ЗлатоОбјектот Околу Големината 25*55мм дупка : 2mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот...

Слатка Бел 20pcs 24*53mm Црни Алуминиумски Шупливи Месечината шарм лепак празно Месечината Pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D6178-1

287.52 -10 % DEN 259.00

Слатка Бел 20pcs 24*53mm Три боја Алуминиумски Шупливи Месечината шарм лепак празно Месечината pendant фах рамки шарм DIY рачно изработени D61781Точка Бр.D61781Објектот Количина20 парчиња / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно Бои Сребро Антички бронза Злато ЦрнаОбјектот Околу Големината 24*53mm дупка : 2.3 mmОбјектот ФормаПриврзоци ШармМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .925 sterling silver шарм diy лебди locketsПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот...

Најголемиот ДЕЛ 30 Магија Летање Психичка Вештерка шарм јава метла ноќта на вештерките приврзоци 10*15mm 0.9 G

249.12 -9 % DEN 227.00

Најголемиот ДЕЛ 30 вештерка шарм , совршен за diy ѓердани, нараквици,и keychains..Најчесто поставувани ПРАШАЊАДАЛИ ВИ СЕ НУДИ ПОПУСТ?Имаме couponds достапни за вас, ве молиме да проверите на нашата couponds страница.Со нарачување на повеќе од 3 делови, имаме масовно попуст 5% попуст.МОЖЕ ЛИ ДА СЕ МЕША? КАКО ДА СЕ ОДРЖИ МЕШАВИНА ЦЕЛ?Да, може да се меша серија стилови во нашата продавница...

20pcs Antqiue Сребро Шупливи Отвори Filigree Шарм Pendant Конектор За Earring Ѓердан Накит Наоди Додатоци 28*28mm

239.52 -12 % DEN 211.00

Производи Се Препорачува Опис На Производот20pcs Antqiue Сребро Шупливи Отвори Filigree Шарм Pendant Конектор За Earring Ѓердан Накит Наоди Додатоци 28*28mmколичини : 20pcsбоја : антички сребренголемина : 28*28mmдупка : 2mmматеријал : цинк легура ( олово и никел бесплатно )стил : мода шупливи отвори filigree шарм pendnat конекторупотреба : за earring ѓердан изработка на накитсостојба : 100% нов брендКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСлика ШоуПлаќање : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.Превозот : 24hours испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето ) За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 37 работни денови Ако вашата цел износ >=200 бесплатен превозот од DHL / EMS / UPS / DPEX ...

Рака Печат 2018 Барок 3D Кафе Шарм Со Hummer Затворач DIY Ѓердан Keychain Додатоци Накит

DEN 498.72

Сребро Шарм Dangle Накит DIY Додатоци НакитСостојба 100% Нов Материјал легура Тежина, Боја сребрена Количество 1 Lot Дел Не...

50PCS DIY рачно изработени англиската Азбука Dangle Накит Шупливи Срце Облик Накит Додатоци За Нараквица Шарм Pendant

DEN 595.20

50 PCS DIY рачно изработени англиската Азбука Dangle Накит Шупливи Срце Облик Накит Додатоци За Нараквица Шарм PendantСостојба 100% Нов Материјал Легура Големина 19.8*22.6 MM Боја сребрена Количество 1 Lot Дел Не...

Тренди DIY Бескрајни Алка Шарм Накит Pendant Подарок МАЈКА Збор Круг Бакар Хривнија Шарм 10Pcs Wholesales ЕП-015

864.00 -31 % DEN 596.00

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ пар парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеТренди Pryme 2016 година DIY Бескрајни Алка Шарм Накит Pendant Подарок МАЈКА Збор Круг Бакар Хривнија Шарм 10 Pcs wholesales ЕП015Ние Сме Фабрика

4pcs Антички Сребрен Етничка Ацтеките Semicircle Хипи Boho Earring Капка Шарм Pendant DIY Накит Наоѓање

191.52 -6 % DEN 180.00

Количина : 4pcsБоја : Антички СребренМатеријал : Цинк ЛегураНАДВОРЕШНИОТ Големина : Прибл.38.5*39mmДупка Големина : Прибл 2mmтежина : 5.9 g / еезСостојба : 100% Сосема НовКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

WYSIWYG 4pcs 33*25мм Антички Сребрена Боја Месечината Haert Многу Дупка Earring Конектор Шарм

DEN 57.12

П : Може ли да се добие било попуст?A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.П : Кога можам да се добие пакет?A : Нормално трае 15~35days...

Цинк легура Pendant накит додатоци Diy рачно изработени материјал шарм антички сребрен 15 * 21 мм був

DEN 191.52

Реден Број : 50pcs / многуПредмет БР : 001919Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти сребро.Објектот Големина : 1521 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

WYSIWYG 10pcs 34*8мм Антички Сребрена Боја Копчето Шарм

DEN 57.12

П : Може ли да се добие било попуст?A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.П : Кога можам да се добие пакет?A : Нормално трае 15~35days...

10PCS Жените Симпатична Ѓердан Шарм Зголеми Златна Легура Лак Pendant Шарм парична Казна Накит Одлуки 23mm Топла Продажба Кореја Стил Подарок 39873

278.40 -49 % DEN 142.00

Опис На Производот : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Накит Шарм Додатоци Ѓердан Pendant ХривнијаБоја : Роза ЗлатоГолемина : 23 мм (приближно) 1 mm=0.039 инченМатеријали : Цинк ЛегураБрој На Модел : 39873Количина : 10pcs / ПакетПосетете Ја Нашата Продавница Ве Молиме : Фото Покаже :

Цинк легура Pendant накит додатоци Diy рачно изработени материјал шарм кикирики 6 * 14 мм

DEN 209.28

Реден Број : 100pcs / многуПредмет БР : 001934Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти сребро.Објектот Големина : 614 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

WYSIWYG 12pcs 12*9mm Антички Сребрена Боја Bails Монистра Шарм

DEN 57.12

П : Може ли да се добие било попуст?A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.П : Кога можам да се добие пакет?A : Нормално трае 15~35days...