925 Sterling Silver Моден Дизајн Бисер Сјајна Циркон Студ Обетки за Жените Накит Божиќ Подарок трговија на Големо Пад на Превозот

312.00 -17 % DEN 259.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

ORSA НАКИТ, Модни Накит Жените Обетки 925 Sterling Silver Студ Earring трговија на големо со 3 Ред 96pcs Сјајна Кубни Циркони SE17

750.72 -40 % DEN 450.00

ORSA НАКИТ, Модни Накит Жените Обетки 925 Sterling Silver Студ Earring трговија на големо со 3 Ред 96pcs Сјајна Кубни Циркони SE17Материјал : 925 Sterling SilverКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / ПредложиПодарок за : Пријател / Мајката / СопругатаПогодни за : Yound и Зрелост Женскиона што е 925 сребрен највисок квалитет На среброто за накит се нарекува Фунта Сребро или Сребро 925...

Бесплатен превозот модни дами накит домот цреша серија кампусот девојки долго дел студ обетки симпатична девојки додатоци

144.00 -10 % DEN 130.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

Во скапоцена Пурпурна Камен 3*5mm Полу-скапоцени Сребро Кул За Женска Студ Обетки ED0665

1053.60 -39 % DEN 643.00

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР ПревозотНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

Топла Продажба Жени Мажи Панк Црна Barbell Studs Нерѓосувачки Челик Круг Мини 5mm Сребро Злато Сина, Црна Студ Обетки Brincos Накит

DEN 98.88

1 Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.2...

Моден Висок Квалитет Слатка Симпатична Кубни Циркони Студ Обетки Poodle Булдог Husky Куче Жените Накит Љубовник Роденденски Подарок

768.00 -39 % DEN 468.00

Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!(Еден Инч е еднаква на 25 mm / 2.5 Сантиметар)обетки игла е S925 sliver14k бело злато обложено со јасни&пенливи Кубни циркониВисоко полиран алуминиумНикел слободни & противалергиски

CSJA Мода Обетки 2015 Пирсинг Studs Earings Мода Накит Златна Боја Природен Камен Кристално Јасно Earring за Жените E011

170.88 -30 % DEN 120.00

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

MOONROCY Капка превозот Циркони се Зголеми Златна Боја Обетки Кристал мода Студ Обетки се зголеми црвениот кристал девојка жени

212.16 -20 % DEN 170.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската кристал Боја : Како фотографии Големина на : 2.1*0.8 cm Тежина : 8g Функција : Објектот употреба на Увезени Екопријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Цирконот Студ Обетки За W Bijoux Злато ColourEarring Нова Мода Накит Трговија На Големо Подарок Бесплатен Превозот

90.72 -21 % DEN 72.00

Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел ![xlmodel][фото][0000]1...

Темно зелена корејски обетки кристал накит позлатен злато Studs свадба љубов познатиот накит YY0226

95.52 -5 % DEN 91.00

Производ Повеќе 2016 Година Модната Панк Јака Синџир Ѓердани Трговија На Големо..САД $ 1.25 / Цена 2016 Година Нови Накит Мода Едноставна Циклуси Долго Necklac..САД $ 1.92 / Цена 2016 Година Накит Мода Метални Лисја Двоен Лист Shor..САД $ 1.23 / Цена 2016 Година Мода Накит Multicolor Ѓердан За Wome..САД $ 1.99 / Цена Црна Tassel Капка Обетки 2016 Година Мода Накит Фо..САД $ 2.21 / Цена 2016 Година Гроздобер На Пердув Долги Обетки За Жени ..САД $ 2.05 / Цена Симпатична Мала 9 Пара / Set Multicolor Bijoux Бонбони Боја..САД $ 2.99 / Цена 2016 Година Панк Барок Капка Модни Додатоци Голема Ea..САД $ 2.58 / Цена кристал иглички голем накит брошеви мода за..САД $ 5.16 / Цена 2016 Година Мода Накит Жените Broaches Злато Сребро Пл..САД $ 2.99 / Цена Домот бел цвет кристал позлатен злато жени ..САД $ 3.86 / Цена Позлатен Злато пеперутка кристал голем накит фас..САД $ 3.89 / Цена

1Pair година Нови 925 Фунта Сребро Обетки Долги И Тенки Врба Лист Уво Studs Панк Стил Машки И Женски Модни Накит

383.52 -5 % DEN 364.00

1 Pair 2016 година Нови 925 Фунта Сребро Обетки Долги И Тенки Врба Лист Уво Studs Панк Стил Машки И Женски Модни НакитКарактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си,Божиќ ПодарокМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : Оксидација Црна,Посебно Додека може да се задржи за долго времеМатеријал : 925 Sterling SilverLenght : 22mmПакет се Вклучени : opp вреќа1...

Топла продажба 16*18mm зголеми цвет студ обетки за жени со висок квалитет сребро-боја мраз прашање уши украс шарм накит B2836

301.92 -35 % DEN 196.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Моден 12*21mm висок квалитет сребро-боја студ обетки за жените свадби партија подароци резба парична казна нови пристигнување накит B2820

301.92 -35 % DEN 196.00

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $6,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $6 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно ,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји...

2017 Нов Стил Врвот Продажба на Нови 26 Букви Обетки Вистински 925 Sterling Silver Пломба ААА Кубни Циркон Студ Обетки За Жени

120.00 -20 % DEN 96.00

Здраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница Оваа бесконечност прстен е Солидна .925 Сребрен Накит, НЕ Позлата накит, НЕ Бели Легура, а НЕ Бела Месинг што другите можат да измамник на купувачи и претендираат да бидат сребро...