Геометриски Долго Tassel Обетки Претерани Моден Сите натпревар Триаголник Гроздобер Капка Обетки Противалергиски Накит

143.04 -15 % DEN 121.00

Геометриски Долго Tassel Обетки Претерани Моден СитенатпреварТриаголник Гроздобер Капка Обетки Противалергиски НакитМатеријал : алуминиумски+бакар+акриликГолемина : 7.8 cm x4.5cmТежина : 8gПакет : opp вреќа

Моден Свадба Накит Бохемски Етничка Правец На Цвет Модел Сонцето Месечината Гроздобер Монистра Tassel Pendant Долго Dangle Обетки За Жени

119.04 -25 % DEN 89.00

Моден Свадба Накит Бохемски Етничка Правец На Цвет Модел Сонцето Месечината Гроздобер Монистра Tassel Pendant Долго Dangle Обетки За Жени100% Сосема Нов и Висок КвалитетТочка Законик : E99Материјал : АлуминиумскиГолемина : 4*7.1 cmНето Тежина : 28gКоличина : 1pairБоја : како на сликатаПол : женитеApplicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmATT : 1...

10 пара/многу Антички Златна Боја Шупливи Цвет Обетки Кристал Свила Tassel Earring Долго Капка Обетки За Жените Накит Eardrop

618.72 -25 % DEN 464.00

10 пара / многу Антички Златна Боја Шупливи Цвет Обетки Кристал Свила Tassel Earring Долго Капка Обетки За Жените Накит EardropОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 5 CM Боја : Злато Боја Количина : 10 пар

Гроздобер Долго Tassel Обетки за Жените Девојка Црното Злато Сребро позлатен Кристал Долго Капка Earring Мода Накит

96.00 -5 % DEN 91.00

Боја : како на сликатаСтил : модаПредмет тип : earringСостојба : 100% сосема новПакување : Независни packagin gПогоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработенитеE асистент на производот детали дефиниција

BlingZircons Одлична Мода Жените Свадба Накит Жолта Зелена Кубни Циркон Кристал Голем Пад Изјава Обетки За Подарок E099

888.96 -25 % DEN 667.00

Бренд : Bling Zircons Предмет Тип : Свадба Партија Обетки За Жените Материјал : Кубни Циркони Кристал Главни Бои : Шарени,Сина,Зелена,Жолта Earring Големина : 5 cm Bling Zircons Одлична Мода Жените Свадба Накит Жолта Зелена Кубни Циркон Кристал Голем Пад Изјава Обетки За Подарок E099

Двојно Шупливи Месечината Обетки Сребро Злато Боја Tassel Крстот Рамка Капка Обетки За Жени Мажи Бохемија Eardrop Накит Приврзоци

112.80 -45 % DEN 62.00

Двојно Шупливи Месечината Обетки Сребро Злато Боја Tassel Крстот Рамка Капка Обетки За Жени Мажи Бохемија Eardrop Накит Приврзоци Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристал,Бисер Боја : Злато Сребрена Боја Количина : 1pair

ThreeGraces Накит Домот, Жените Булчински Accessoies Пенливи Кубни Циркони Голема Teardrop Обетки За Свадба Партија ER246

806.88 -5 % DEN 767.00

100% Сосема НовСтил : Луксузни Свадба Партија ОбеткиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно НосењеПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОбетки Големина : 2.1*4.7 cmThree Graces Накит Домот, Жените Булчински Accessoies Пенливи Кубни Циркони Голема Teardrop Обетки За Свадба Партија ER246

Правоаголникот Пурпурна Суровини Минерални Природен Камен Долго Капка Earring Druzy Кварцен Кристал Златна Позлатен Dangle Шарм Обетки Изјава

532.32 -10 % DEN 479.00

Правоаголникот Пурпурна Суровини Минерални Природен Камен Долго Капка Earring Druzy Кварцен Кристал Златна Позлатен Dangle Шарм Обетки ИзјаваКарактеристики : Материјали : Физички Druzy Камен Големина : Прибл...

Едноставна Панк Триаголен Геометриски Метални Синџир Tassels Уво Накит Капка Обетки Гроздобер Долг Синџир На Earring Трговија На Големо

119.52 -25 % DEN 90.00

Едноставна Панк Триаголен Геометриски Метални Синџир Tassels Уво Накит Капка Обетки Гроздобер Долг Синџир На Earring Трговија На ГолемоОпис100% сосема нов и висок квалитетКвалитет : ААА+++Специјален дизајн ќе се направи да изгледа единственТоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработнициТип : Dangle ОбеткиМатеријал : АлуминиумскиГолемина : Pendant Должина : 11.5 cm / 4.52" Ширина : 2cm / 0.78"Количина : 1 парБоја : Како На СликатаAnswer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

Нова Мода Црвено Црно Меко Крзно Топката Капка Обетки За Жените Круг Долго Tassel Обетки Изјава Уво Накит Трговија На Големо

132.96 -15 % DEN 113.00

Објектот Стил : Пад Обетки Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Легури,Кристал Количина : 1 Pair Earring ( не содржат било кој друг елемент тука ) Боја : Златна Боја / Сребрена Боја, Големина : Види Слика Нето Тежина : Види Слика Пакет : PP&P Потекло : Кина