Природни Сонцето Цвет Форма Кварцен Кристал Druzy Прстени Со Златен Прилагодувања за Жените MY1182

2351.52 -5 % DEN 2234.00

Природни Сонцето Цвет Форма Кварцен Кристал Druzy ПрстениСе меша бојата 10 прстени / многуКамен Големина Приближно 25mmПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

Jemmin Топла Sall Голема Кристал Камен Круг Прстен Со шарени Опал Свадба Прстени 925 сребрен Фунта Прстени За Неколку Size6-9

531.36 -46 % DEN 287.00

1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2 Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени...

Leige Накит Природни Аметист Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Пурпурна скапоцен камен Birthstone Трилиони Намали Ангажман Прстени за Неа

4896.00 -40 % DEN 2938.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.69 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Трилиони намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

925 Sterling Silver Сјајна Циркон Мода Прекрасна Мачка Дизајн Прилагодлива Големина Прстени за Жените Накит Божиќ Подарок трговија на Големо

288.00 -25 % DEN 216.00

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Црвено кубни циркон Прстени За Жените Дама Црното Злато Сребро Исполнет Свадба Ангажман Љубов Ветување Прстен Anel Денот на Вљубените Size 8

109.44 -65 % DEN 38.00

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : Црно злато сребрена БојаПрстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Моден Gem Камен Прстени Shellhard Boho Кристал Шупливи Цвет Midi Зглоб Прстен Поставите Femme Bijoux Шарм Накит 9/10/11/12pcs

95.04 -35 % DEN 62.00

CJA0000117Спецификација : Бренд новиМатеријал : Алуминиумски2 Бои за избор : Злато, Сребро.Количина : 9 / 10 / 11 / 12pcsЕлегантен дизајн и многу убаваДобар избор за подарок или декорацијаПакет се вклучени : 9 / 10 / 11 / 12pcs x ПрстениAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

ASHIQI 925 Фунта Сребрен Прстен Природните слатководни бисер Блескави Срцето Циркон Отворен Прст за Жените Свадба Ангажман накит

576.00 -35 % DEN 374.00

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Бисер Облик : Semiround Бисер Боја : Бела Розова боја се Виолетови Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Нема Недостатоци Бисер Големина : 89mm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок Кутија

Гроздобер Октопод Прилагодливи Прстен Готски Панк Мода Накит Прилагодлива Големина на Прст отворена Прстен на Големо за Жени Мажи

24.00 -25 % DEN 18.00

2.2*2,2 смВнатрешен дијаметар : 1.7 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

DJ CH Вистински Larimar Гранка Лист Прстен Родиум на 925 Sterling Silver Stefilia е Камен Genstone Прстени Свадба Ангажман Бендови

DEN 1381.92

DJ CH Вистински Larimar Гранка Лист Прстен Родиум на 925 Sterling Silver Stefilia е Камен Genstone Прстени Свадба Ангажман БендовиКарактеристики : Растенијата тип Лист Гранка Облик на Прстен, посебни и елегантнаНаправени од Genunie 100% Реално Larimar скапоцен камен, сина боја како на сликата шоу.Sterling silver е стандард за убава висок квалитет на сребрен накит и не може да се реплицира со пониски цени позлатен сребрен накит.Нашите метал е направен од вистински 925 фунта сребро, е 92.5% чисто сребро, се меша со 7.5% од легури за да додадете сила и издржливост за да застане на тестот на времето,и нашите pendant се Родиум позлатен за подобар квалитет и да ја продолжи сјај.Најдобар подарок за оној што го сакам.Превезува со vaid следење код.100% Квалитетот ветување.Спецификација : Скапоцен Камен Материјал : Природни Сина Вистински LarimarМетал Материјал : 100% Вистински Чиста 925 Sterling SilverПакување Листа : Larimar S925 Накит Прстен X 1pcНакит За Нега : Нашиот DJ CH Накит, прстени се направени да траат но, бидете сигурни да се преземе соодветна грижа за вашиот накит.Избегнувајте носење на вашиот накит во вода како што туш, базен или на плажа.Чувајте ги вашите накит далеку од парфеми и лосиони, бидејќи ова може да предизвика абење.Секогаш се чисти вашиот накит во топла вода со сапун...

бесплатен превозот 8мм црно и бело масло капка Циркон 316L не ' Рѓосувачки Челик прст прстени за жени мажи трговија на големо

191.52 -15 % DEN 163.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 8mmголемина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mm големина 11(Етикета 21#)=Внатре дијаметар 21mm= обемот 65.9 mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

бесплатен превозот 6mm EXO 1994 316L не ' Рѓосувачки Челик прст прстени за жени мажи трговија на големо

95.52 -15 % DEN 81.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.ви благодариме за вашиот understading.ИЗВЕСТУВАЊЕ : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број).2,Ред3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.ширина : 6mmголемина 7 (Етикета 17#)=Внатре дијаметар 17mm= обемот 53.3 mm size 8 (Етикета 18#)=Внатре дијаметар 18mm= обемот 56.5 mm големина 9 (Етикета 19#)=Внатре дијаметар 19mm= обемот 59.6 mm големина 10 (Етикета 20#)=Внатре дијаметар 20mm= обемот 62.8 mm големина 11(Етикета 21#)=Внатре дијаметар 21mm= обемот 65.9 mmПроизводи : Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата ...

10pcs 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Синџир Фабрика Прстен за Мажи Мода за Мажи Накит Партија Накит за Подарок J030

547.68 -30 % DEN 384.00

Состојба : сосема нов Тип : Mens моден Синџир Прстени Фабрика прстен Големина : 1721 покажува#,внатрешен дијаметар : 17mm21mm НИ големина : 6.5# 7.75# 9# 10.25# 11.5# Ширина : 8m дебелина : 2mm Количина : 10pc S Материјал : не ' Рѓосувачки челик...